İçki içen insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

içki içen insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
içki içen insanlar kötü insanlar mıdır yani, bunu soruyorum.

0|0
20|27

En İyi Kız Görüşü

• alkolikler sirozdan ölsün içmesini bilmeyip sapıtanlar araç kullanmaya kalkanlar ona buna bulaşanlar direksiyon başında sızıp şarampole uçsun adabıyla keyfiyle muhabbetiyle insan gibi içenlere ile sorunum yok
    birinin alkol kullanıp kullanmaması onun iyi veya kötü biri olduğu kanısında yorum yapabilmek için yeterli değildir ilk 2 gruptaki beyinsizler gibi içiyorlarsa kötüdür ha yok 3. deki gibiyse içerse içsin bana ne

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• daha 3 4 ay öncesine kadar her gece içerdim... 4 5 birayla başlayıp gerisi viski vodka rom ne ararsan gelyodu... kustugum zamanlar olyodu tabi... haaaaa bunları türkiyede yapmıyodum yapsan zaten gece o mekandan 300 tl bayılmadan çıkamazsın... avrupadaydı... içkinin sudan ucuz oldugu ülkeydi...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Sosyal içiciler favorimdir

0|1
    0|0
  • Sigara ve içki içen insanlardan tiksiniyorum.
    Üzgünüm çok kötü kokuyorsunuz.

0|1
    0|0
  • Mükemmel insanlar

0|2
    0|0
  • samimi :)

0|1
    0|0
  • ağzıyla içenleri seviyorum

0|3
    0|0
  • afiyet olsun. ne düşüneceğim herkesin kendi tercihi. ben de içiyorum kimseye de söz düşmez :)

0|1
    0|0
  • Dertlerini içki ile bastırmaya çalıştığını düşünüyorum birçoğu için. Diğerleri zevktendir zaten karışmam.

0|1
    0|0
  • Ben içiyorum gayet normal

0|4
    0|0
  • İnsan derdine kadar koyarmış rakıyı...

0|1
    0|0
  • yaptıkları tüm ibadetlerin boşa gittigini , duaların kabul olmadıgı ve eger bırakıp tövbe etmezler 0 bir sekılde amel defterlerinin açılacagını bildigim haram yolda olan kullar.

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi seçimi

0|1
    0|0
  • İnsan olduklarini..

0|1
    0|0
  • Güçsüz olduğunu düşünürüm

0|1
    0|0
    • neden? keyif için içiyor olamaz mı?

• hiç olmadı ki? yok yani. kaldı ki bu ülkede bizi allah diyenler kandırıyor. hiçbirine inanmıyorum

• İslamı müslümanlara göre yargılam lütfen benim için oldu hatta gittiğinide hissettim biliyor musun? O an hiçbişey umrumda değildi sanki gitmiş gibiydi ama gitmedi hissediyorum onu ben yanımda o güven veriyor bana

• İçki içenden korkarım. Alkollü bir halde insan her şeyi yapabilir adam da döver, birini de vurur. Birileriyle birlikte olabilir (sevdiğini aldatır). Sonuçta bilinci yerinde değil.

0|0
    0|0
  • biseymi düsünmem gerekiyor? ne sacma soru öyle isteyen istedigini icer

0|0
    0|0
    • ne düşünüldüğünü merak ettim. önyargı var mı, varsa ne yönde, onun için sordum.

• anliyorm ama önyargi bile olmamasi gereken birsey konu demek istedigim o o yuzden öyle dedim

• bizim insanımız malum. görüşleri merak ettim. allah hepsinin belasını versin diyen var ahgshsh

• Aptal ve güçsüzler bü yüzden içiyorlar zaten.

0|0
    0|0
  • İçki içmeyen insanlar bir sıfır öndeler benim için.

0|0
    0|0
    • Şu açıdan herkesin kolaylıkla yapabileceği şeyi hatta yapmayı marifet saydıkları şeyi yapmayıp nefislerine hakim olduklarından ya da kendine zarar vermek istemediğinden gözümde daha kararlı , mantıklı görünürler.

• anladım. teşekkürler

• içmeseler keşke

0|0
    0|0
  • İçki içenler sadece kendi hayatını değil başkalarının hayatıyla da oynuyor doğru bulmuyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Herhangi olumlu/olumsuz bir şey düşünmüyorum. İçenin, içmeyene; içmeyenin de keza içene saygısı olmalı.

0|1
    0|0
  • Afiyet olsun.

0|1
    0|0
  • icmesini bilense saygi duyarim

0|1
    0|0
  • Agzi ile icenlerde sorun Yok..

0|1
    0|0
  • İçiyorum. Kimseye bağırıp çağırmıyorum, kalp kırmıyorum, aksine daha çok keyifli oluyorum. Sarkıntılık etmiyorum, hır gür çıkarmıyorum, efkardan değil keyiften içiyorum. Kendimi iyi hissediyorum, gerisinin bir önemi yok.

0|1
    0|0
  • Benden biri, yanlış bir şey değilki, sigara gibi pis kokmuyor. Alkol içen kız tercihimdir <3

0|1
    0|0
  • Bazı içenler; kemal abi iyi içicidir 2,3 büyük devirmeden bırakmaz sağlam içer..
    Bazı içenler; bu içmesini bilmiyor öyle mi içilir..
    Bazı içenler; ne zaman ıslatırız..
    Bazı içmeyenler; sarhoşun teki..
    Bazı içmeyenler; banane bana mı içiyor sanki..
    Ben ve bazı içmeyenler; içilmemesi gereken içecek.

0|0
    0|0
  • Dertleri vardir veya seviyolardir icmeyi.

0|1
    0|0
  • İçki içtiği halde iyi insan olabilir kimseye kötülük yapmaz hatta iyilik yapan biridir vs.
    Mesele içkinin zararlı olup olmaması da değil.
    İçki içmiyorum çünkü Allah haram kılmış yasaklamış. Allah isterse yararlı olan birşeyi de yasaklayabilir, o zaman da uyarım.
    Allah'a inanmıyorum diyen varsa kendi bilir. Kafasına göre takılsın.

0|0
    0|0
  • İçki içen bir insan duygulu insandır. Acımı dindirmek için içiyorum mesela ben.

0|0
    0|0
  • kötü sevmem

0|0
    0|0
  • Ne düsünsünler? Ben ickimi agizim ile iciyorum, sorumluluk sahibi birisiyim.
    Benim ne ictigim kimseyi ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • Ayyaşı dert pasifi ayrı bir dert. Her halükarda pert. İğrenç mahlukatlar ! Zevkinize işerim.

0|0
    0|0
  • Herkes içki içer suda bir içki

0|0
    0|0
  • Ayyaş değilse sorun yok.

0|0
    0|0
  • Herkesin sevgilisine kimse karisamaz diyorum

0|0
    0|0
  • Ucuza getirenler varsa benimle iletişime geçsin :))

0|0
    0|0
  • ben içiyorum güzel düşnüyorum

0|0
    0|0
  • Leş olduklarını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • İçsin kanka

0|0
    0|0
  • Yobazlaşmayın herkes istediğini yapar.

0|0
    0|0
  • Devlet en çok vergiyi alkolden alıyor ve en çok bütçeyi diyanete ayırıyor. Basit matematikle alkolikler olmasa imamlar aç kalır.

0|1
    0|0
  • İnsan kötü bişey yaptığı için kötü olmazlar toplum dışladığı için kötü olurlar

0|0
    0|0
  • Hep içtiğimizi biliyorsunuz niye içtiğimizi degil :) bir kerede aorun be kardeşim binlar niye içiyor :)

0|1
    0|0
  • kolalı celibonu kızdırma , o içiyor ama ağzıyla içiyor.

0|0
    0|0
  • knk ayda yılda bir içiyorum oda ayarında hepsi kötü değil be :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...