Babamı sevmiyorum, babasını sevmeyen var mı?

Ne yazık ki babamın maddi ihtiyaçlarımı karşılaması, onu sevmem için bir neden oluşturmadı gözümde. Şu son yıllarda ailem iyice parçalandı zaten

0|1
18|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kınıyorum seni babamı kaybedli 10 ay oldu hiç bir zaman unutamadım her anımda var geri gelmesi için herşeyi yapardım emin ol babana ve annene karşı anlayışlı ol onları sev sonra fırsatın olmayabilir iyi ya da kötü onlara saygı duymalısın anlicaksın birgün bunları... 😟

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben seviyorum. Ama iyi kalpli biri olduğum için, benimki de sevilicek bir adam değil.

1|0
    0|0
    • biraz dertleşsek mi

• Boşver, bu konuda konuşmayalım hiç. Başka birşey konuşabiliriz ama eğer ihtiyacın varsa, tabiiki olur o zaman:)

Erkekler Ne Diyor 16

• Bende öyle annemide

0|0
    0|0
  • Kiyamet yaklaşıyor insanlar annelerini babalarını sevmiyor Allah sonumuzu hayır etsin nasıl bir insan babasını annesini sevmez ya ben rüyamda anneme babama birsey olduğu görünce bile dayanamıyorum birde sevmeyenler var ya

0|0
    0|0
  • seviyorm ama sürekli kavga ederim

0|0
    0|0
  • Hayatta böyle şeyler her zaman oluyor güçlü olmaya çalış yalnız olmadığını bil

0|0
    0|0
  • Vardır elbet bir sebebi. Baban sevgi vermemiş sana herhalde?

0|1
    0|0
  • senin babanıda sevmezdim zaten :)

0|0
    0|0
  • Baba sevilmezmi yaşadığını bilmek bile insana güç verir babasız kalırsanız anlarsınız ancak !!!

0|1
    0|0
  • Babam candır.. Babama bişey olsa gözümü kırpmam diyeyim.. Arkasında çınar olmayan dal durur mu?

0|0
    0|0
  • Babamı kaybettim olsada kötü olsa dediğim çok olmuştur

0|0
    0|0
  • Seviyorum çünkü hayırlı bir evladım (babamdan çok dayak yedim)

0|1
    0|0
  • Bende sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bababnızın sizlere geçmişteki yaklaşımları ile alakalıdır, O yüzden sevmiyorsunuzdur.

0|0
    0|0
  • Gerizekalimisin sen aptal

0|0
    0|0
  • öyle düşünme, aileni sev
    onlar senin için her şeyi yapar

0|0
    0|0
  • neden sevmiyorsun? Ne gibi yanlışları oldu ki?

0|0
    0|0
  • seni de çocukların sevmez ileri de. ben annemi sevmiyorum, siz seviyormusunuz diye internette soru sorarlar. etme bulma dünyası.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Seviyorum iyi adam

1|1
    0|0
  • Babami birak sevmemeyi birtek sesine selamina can veririm ufacik gorsem baba diyebilsem keske ama gidenler gelmez geri

0|0
    0|0
  • sana şöyle bir en pati yapmamk istiyorum kendımce ne yaşadıgını bılemem ama anladıgım kadarı ıle sevgı eksıklıgı olmalı senı bu duruma getıren belkı bu sevmemene sebep ama neler yasadıgın onemlı galıba sana sadece üzülmek geldı aılem benım ıcın cok kıymetlı ama sevgı yoksa baba eger baba fguru degılse sana hak verıyorum ama ası olman buna cozum degıl emın ol !!!

0|0
    0|0
  • Babamı severim😍

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum babam bizim icin sadece atm oldu baba para ver al hadi by bu yani bir sevgi sozcugu duymadim ve disariya karsi her zman bizi suclu bulur ayagi tasa takilsa o tasi oraya ben koymusum gibi davranir

0|0
    0|0
    • Aynı benım babam bende hiç sevmiyorum ve böyle olması bazen üzüyor beni para almak dışında hiç bir etkisi yok benim icin

• Bende sevmiyorum hatta pek gormuyorum da onu. Son 9 ayda cebime sadece 40tlsi girdi. Parada almıyorum o da vermek icin israrda etmiyor zaten. Bosandilar bosanali rahatladim evde yaa

0|0
    0|0
  • Bende hic sevmiyorm sevemyorm biturlu

0|0
    0|0
  • ben çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Çok seviyorum ben

0|0
    0|0
  • kotuyse sevmemen normal

0|0
    0|0
  • Niye Sevmiyorsun seni taciz mi etti ? Şiddet mi uyguluyor? Üzerinde baskı kurup bişeyleri zorlama ve dayatmaylamı yaptırıyor? ya da buna benzer ne sebeplerin var.

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum ama sevmeyen kişiler tanıyorum

0|0
    0|0
  • Çok seviyorum

0|0
    0|0
  • babamsız bir zaman dilimi düşünemem

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum ondan allahtan baskasiyla evli

0|0
    0|0
  • O benim Can'ım

0|0
    0|0
  • sev onu bir kadın babası öldüğünde büyür o gün ne demek istediğimi anlarsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...