Kızlar ve erkekler, yolda tanımadığınız insan sizden resminizi istese verir misiniz?

Evet diyenlere bisey diyemem ama hayır diyenler, peki neden profilde resimleriniz var? Sadece KızlarSoruyor'da değil, facebook, tweeter, instagram vs. vs. sosyal paylaşım siterinde boy boy resim koyuyorsunuz? Hadi erkeklere bisey demiyorum sizi kim ne yapsın, ama kızlar gerçekten hoş değil yaptığınız yabancı bir erkek resminizi kopyalayıp dilediği gibi kullanabilir... yapmayın, etmeyin...

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Sosyal hesabim yok en fazla wp resmimi kullanabilirler o da arkadasimsa eğer :)

0|1
    0|0
    • Arkadaşlarina ne kadar güvenebilirsin ki?

• Tedbirini al, takdir ALLAH'tan...

• Arkadaslarima guvenerek ama başka sosyal hesaplra resim koymayarak tedbir aldığımi düşünüyorum :)

En İyi Erkek Görüşü

• Vay zekice bir köşeye sıkıştırma yöntemi takdir ettim doğrusu.

0|1
    0|0
    • Hepsini geçtim bir erkek, nasıl anasının bacısının karısının kızının resmini sosyal medya da paylaşacak kadar ucuz olabilir kardeşim?

• Çok kolay benziyoruz dimi... bizi bizden almaları çok kolay, yakın tarihte bizi islâmdan uzak tutup kolay lokma yapmışlar ALLAH sonumuzu hayr etsin...

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayata küsmesin diye vermezdim

0|0
    0|0
  • tanımadığım insana resmimi vermem. diğer yazdığın konu hakkında ise haklısın.

0|1
    0|0
Yükleniyor...