Bu cümle söylenir mi, benimde kalbim var?

Babama Ankara Okul öncesi eğitimi bölümüne puanım yetiyor oraya gitsem benimle gururlanır mısın dedim, ''senin neyinle gururlanıyım sanki çok büyük şey derece mi yaptın'' dedi. Ben o kadar ders çalıştım yıllarca iyi evlat oldum hata yapmamaya çalıştım söylediği cümleye bakar mısınız. İlla millet oo derece yapmış desin diye kendimi hırpalamam mı gerek herkesin kapasitesi bu.

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• baban da kalpsizmiş yani kızına söyler mi bunu bir baba, ortada bir emek var sonuçta, boş bir anına gelmiştir belki boşver

0|0
    0|0
  • Belki babanın kafası bozuktu öyle düşünme. Baban haklı demiyorum ama onun ruh halini bilemeyiz. Söylenmez tabi ama etmiş bir hata.

0|0
    0|0
    • Hayır kafası bozukken ve aniden ağızdan çıkan bir cümle değildi o, içeri gittim bir şey sormak için ne oldu kapıları çarpıyordun gibi birşey daha söyledi. Ne anneme iyi davranıyor ne bana zaten. Çok doluyum

• İçini boşaltabilirsin, dert yapmasın sana. Bugün neler yaşadığını bilmiyoruz belki o yüzden böyle kötü davranıyordur. Her gün davranıyorsa babanda bir sorun var

• baban seni gaza getirmemek için demiş olabilir. illa gurur duyuyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...