Sevdiğnz aşık olduğunuz kızı arasıra yatakta hayal ediyormusunz yoksa yokcanım ben sevdiğme yapamam diyenlerdenmisn :D?

evet arkadaşlar bir insan sevdiğini neden öyle hayal etmesinki bazıları bundan suçluluk duyuyor insan sevdiğiyle aşık olduğuyla tabiki bunları yaşamak ister islami romantikler ise rol keser kendilerini sıkarlar... insan sevdiği kızı s. kermi oğlum kafasındadırlar :D ve ben bunu çok gülünç buluyorum

0|1
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• "sevdiğime yapamam" diyen ağır ŞAKİRT'tir. Ne yapamazsın lan? dünyanın kuralı bu. Toplum olarak seksin ayıp, kötü bir şey olarak algılanmasından kaynaklanıyor. Sanki sevdiğine tecavüz ediyorsun ŞAKİRT.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Sevdiğimle yapmam da ne demek yahu?
    He ben sevmediklerimle yapıyorum. En çirkin kimse ona gidiyorum, sırf sevmiyeyim diye.

0|0
    0|0
  • Her erkeğin ve kızın libidosunun tavan oldugu zamanlar vardır... İllaki hayal eder ama karşı tarafa söyleyip söylememek kendi elinde... Zaten başka birini hayal etmektense sevdiği insanı hayal etmesi çok daha iyidir..

0|0
    0|0
    • ya hani burdada görmüşsündür sevgilisi vardır ama seks den bahsederken ben sevdiğim kızla bunu hayal edecek kadar şerefsiz değilim ben onun kalbini seviyorum mavraları bunun kız versiyonuda vardır sevgli olmayı kanka gibi gezip tozmak sanan falan komik değil mi ya :D

• sevdiğim insanı hayal edicek kadar şeefsiz değilim ne demek yaa... asıl onu edicen ne gerizeklalı mahlukatlar varmış... sevgili olmayı kanka gibi gezip tozmak sanan mahlukatlara sesleniyorum , e o sevgilinin normal kankandan farkı ne? beraber geziyon , beraber içiyon , beraber eğlenyon... bunları karşı cinsten kankanlada yaparsın... sarılmayı bile ben kankamla yapan insanım sımsıkı sarılırım oda bana sarılır omzumda ağladıgı zamanlar olur... eee sevgiliyle ne yapcan o zaman? geriye ne kalıyo... az kafa çalıştırın bea

• Sacma sapan seyler sevdigimide sevmedigimide yeterki cani istesin. kimle seviscez anasini satayim @kumasbay kanka gene bak yatamiyoruz kimseyle ayarlasinlar bunlari yahu

0|0
    0|0
  • Yok abla ben o kafada değilim ya insan insanı S k r mi kafasındayım

0|1
    0|0
  • Hayale gerek yok gercegini hallediyoruz biz 16 yasindaki kiz

0|0
    0|0
  • öyle biri olsa hayal etmem yaparım

0|0
    0|0
  • Ananda her sevdigi hosuna gittiyle sikisseydi baban belli olmazdi hayvanlar gibi kimin kimi siktigi belli olmasin istiyon galiba alttaki yorumlara bakinca cok yaprak meraklisiysan gel sana cakiyim bir ben

0|0
    0|0
    • he ya mına kduğumun şarkirti he... prezervatif denilen birşey var.. ayrıca senin baban belli değil heralde? o yüzden baya koymuş bu sana

• Zikermiş gibi yapıp zikmeden bırakmayı hayal etmek çok daha güzel ☺

0|0
    0|0
  • Sevdiğime yapmam, sevmediğime ayıp kullanmış olurum, bu ne lan? Kimle sevişecek bu insanlar?

0|0
    0|0
    • bunu ben demiyorum sadece böyle fantastik düşünen insanlar var farkında mısınız?

• aynen ama bunu deyince k. aşar oluyoruz

• O onların ayıbı.

• Ben tutkulu bir tipim. Cinselliğe çok önem veririm😌
    Aşkla seks doğru orantılı bence😅

0|0
    0|0
  • unun islam la ne alakası var ki :) . islamdam uzak oldukları buradan belli zaten

0|0
    0|0
    • hani bu islami romantikler vardır ya bir kızı seveceksen yatakta değil gelinlikle hayal et derler :D ya da bırak romantik eylemleri ben senle abdest sırası için kavga etmek istiyorum diyen malları :D

• hıııı :) şu tribünlere oynayan dünyayı tospembe gören erginler :) evet haklısınız

• severim de s*kerim de

0|0
    0|0
  • seviyosa anca yanında uyurken hayal eder o kadar öküz değildir herhalde

0|0
    0|0
  • Ediyorum :D Hatta Şu an :D

0|0
    0|0
  • niye etmiyim sonuçta karşı cins :D

0|0
    0|0
  • asıl sevdiğinle yapmak en güzel olanıdır :D

0|0
    0|0
  • ya seviyorumdiye yemiyipde yanında mı yatatyım tamam işte zaten ciddiyimdir ben onla arada seks de yaparız yani oda isterse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bokk derler

0|0
    0|0
  • Seviyorum diye sıkismek zorunda miyiz ya

0|0
    0|0
    • kimle si. kişicen ebenle mi?

• ya kafali seviyorum diye sikistigim dusunmek zorunda miyim?

Yükleniyor...