Anneme ne kadar fedakarlik yapsam okadar beni eziyor?

Arkadaslarim bize gelince hep sinirli oluyor arkadaslarimla birlikteyim ama bana ikidebir odamdayken "arkadaslarin gittimi" diye soruyor. Ben normalde hic disari cikmam ama bugun ilk defa disari cikicaktim saat 8 gibi onuda mahfetti bana arkadaslarimin onunde bugun okulda son gunun seni gercekten dovicem falan delirdi yok sen bekle falan sinir krizi gecirdi yok bu saatte disaeimi olur sabah niye gitmediniz ya da cumartesi niye cikmiyonz falan dedi rezil etti beni. Arjadaslarimda bana sordu dediki annen seni dovuyomu falan bende yok sacmalmayin dedim ama cidden delirdi. Ustumuz hazirdi giyinmistik falan okadar sinirlenince disari ciktik ama sonra geri donduk yoldan eve gectim annem noldu diye sordu dedimki tamam cikmiycam vasgectim dahada dleirdi sen bekle senin agzna sicmassam falan. Ben onun herseyde arkasindayim biyere gder hep arkasindayim kiysfet secerim sunu yapaeim dertlesirim herseyi yaparim ama o
Gercekten nefret ediyorum hayatimdan ya napicam ben

Güncellemeler:
Mesela disari cikacagim zakan annem yok dese bir kere daha israr edip cikiyorum omdada mutsuz cikiyorum ben daha hayatimda hic mutlu mesut disarda gesdigimi hatirlamiylrum hic disari cikmamsaten ciksamda yilda 2 kere falan ondada hep hatirlarim iste rdisari ciktigimda hep arar bagirir nerde kaldin falan biktim artik

0|1
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Annenle bunları konuş. Ama o seni ezmez. Var senle ilgili bir kaygısı ki dile getiriyor. Annen o senin.

0|0
    0|0
    • Disari cikmama izin vermezse israr etmiylrum saf gibi durdugum icimmi beni eziyor sesimi ciksrtmadigim icinmi anlamadim

• Yahu anne ezmez. Anne kızar döver azarlar. O ezmek değil.

• Yapacaksın tabi o senin annen.

0|0
    0|0
  • belki regl dönemine filan denk gelmişsindir hep mi böyle?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...