Anne/Baba oldunuz ve kızınızın tecavüze uğradığını öğrendiniz?

Neler hissedersiniz o an? Veya neler yaparsınız? Gidip yasal yollara mı başvurursunuz yoksa gidip kendiniz mi halledersiniz?

0|1
28|48

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle ani karar vermeden hemen polise suç duyurusu yapılıp yasal yola başvurulmalı.

Aksi olur ise haklı olunmasına rağmen elini kana bulayanda ceza alır.

Sonrası karşı tarafta, kendi tarafındaki insanını öldürülme ve yaralanmasını sağlayan tarafın hapse girmesi sonrası onun ailesine benzer bir karşılıkla saldırıp zarar verebilir..!

Mantıklı ve kanuni çerçevede gereken yapılmalı'ki zaten tecavüzün cezası : 31 sene ve üzeri oluyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• Bu ülkede erkekler bile tecavüze uğruyor. Örnek #ÊnsarVakfı

1|3
    0|0
  • öncelikle dexter reis gibi hertarafı naylonla kaplarız sonra kurbanı bayıltıp odaya getirip belli ilaçları veririz ( hemen ölmesin diye) sonra göz kapaklarını kesip (olan biteni izlesin) yukarı kısma ayna koyup vücudunu parçalerken izlemesini sağlarım :D

0|1
    0|0
  • türkiyede tecavüz için yasal yola başvurmak; olayın üstünü kapatır susmazsan bir de onlar tecavüz eder türkiye orospuçocuklarının memleketi. kendi adaletini sağlamak daha iyidir lakin bunun için çok sağlam bir beyin gerekir zarar almadan çıkmak için onun için siz evde denemeyin. en iyisi allah korusun böyle şeylerden aman.

0|0
    0|0
  • Önce bir güzel döverim. Kaş, Göz, Dişler, Çene daha sonra 10-12 tane kasık bölgesine tekme. Sonra çaydanlıkta su kaynatıp. Popo kısmından dökerim. Daha sonra tabi ki yasal yollara başvururum niye başvurmayayım. Ülkede adalet var tabi ki

0|0
    0|0
  • O çocuğu buhar ederim
    Asit döküp döküp
    Olay yerinde iz dahi kalmaz
    Öncesinde sırtında omuz kesişimlerine ve sonrasında ayak bileklerinin arka kısmını neşterle keserim
    Omuz aşağı doğru kendiliğinden yırtılır
    Kaçamaya çalıştıkça bir parmağını puro makasıyla keserim
    Penisini yedirdiğimi söylememe gerek yok herhalde

0|0
    0|0
  • İnsan yıkılır dünya başına yıkılır ama evladımın yanında olurum yasal olarak değil kendim ceza keserim

0|0
    0|0
  • Düşmanımın başına gelmesin bu olay ama önce yasal yola başvurur, sonucunu beklemeden yasal olmayan yoldan devam ederdim sanırım. allah korusun herkesi yinede

0|0
    0|0
  • ne yaparım hiç bilmiyorum çünkü yasal yollara başvursam olan bize olur gerçi yasal yollara başvurmayıp kendim halletmeye çalışsam da olan bize olur.

0|0
    0|0
  • Allah kimseye yaşatmasın , kendim hallederim. O işe yaramaz organı kesip ağzına sokarım. Seyrettikten sonrada kafasını kopartıp , her bir parçasını ayrı lağıma atarım.

0|0
    0|0
  • Sapık ölür annesi babasi sağ ise ölür ölü ise mezarlarını gaz döker yakarım. benim evladımın hayatını karartanın yasayacak dakikasi yok.

0|0
    0|0
  • Allah korusun. Bu soruyu görüpte cevap yazmak bile kötü. Naparım inan bilmiyorum. Katil olurum desem , kızımın başına geleni değiştirirmi? Allah korusun çok çok kötü.

0|0
    0|0
  • Kafasını keser savcılığa götürür teslim ederim

0|0
    0|0
  • O anki psikoloji ile babamı bile tanımam. O noktada sakin olmak önemlide, kimse bana adaletten bahsedemez. Öldürmem ama süründürürüm.

0|0
    0|0
  • Allah göstermesin hiç bir anaya babaya :( Özgecan'ı daha unutmadık!!! Ama minimum seri katil olurdum. Tüm soy ağacını herhalde komşusunu çevresini soyunu sopunu , toprak altına

0|0
    0|0
  • kendim hallederdim. zaten yasal yola başvurursamda medyaya düşmediği sürece dava hiçbir şekilde ceza almaz o kişi

0|0
    0|0
  • Kendim "hallettiririm"

0|0
    0|0
  • Gidip kendim hallederim.

0|0
    0|0
  • adamın cukunu keserim...

0|0
    0|0
  • Hanım tüfeği getir.

1|0
    0|0
  • Cinayet ve 20 yıl hapisle sonuçlanır

0|0
    0|0
  • bu sorular zor soru gerçekten

0|0
    0|0
  • Yasal yollara başvurur ve kızımın piskolojisinin düzelmesi için hekimlerden yardım alır herseydende önemlisi hep arkasında yanınds durur onu yermem destek olurum

0|0
    0|0
  • Kendim hallederim

0|0
    0|0
  • Allah kimseye vermesin şunu bunu yapardım da demeyin sınanmayın söylediklerinizle Allah korusun

0|0
    0|0
  • En iyisi Allah göstermesin eski yöntemler...

0|0
    0|0
  • Herseyden önce çocuğum sımsıkı sarılır onun masum olduğunu benim kıymetli olduğunu söylerim. Sonra yasal yollar. başkalarının ne dediği umurumda değil.

0|0
    0|0
  • Tiz kellesi keser sonra yakardım onu ;)

0|0
    0|0
  • Allah korusun

0|0
    0|0
  • Gebertirim.

0|0
    0|0
  • Millet sevgili yapip atni yataga girip tecavuze ugradim diye geliyor. Kizimin yasamina bakarim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 28

• Cukunu keserim oğlanın

1|0
    0|0
  • düşünmek bıle ıstemıyorum pskljm biterdi

0|0
    0|0
  • Su soruyu okuduktan sonra cocuk dogurmaktan vazgectim

0|1
    0|0
  • Yasal yollara başvururum tabiki ama kızım için elimden gelenide yaparım tabiki benim evladım için yapamayacağım şey yok şu an bile içim titredi.

0|0
    0|0
  • Yasal yollarla hallederim çocuğumun psikolojisi için herşey yaparım

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum, çok zor.

0|0
    0|0
  • Hukuk öğrencisiyim ileride avukat belkide hakim savcı olucam ancak bu ülkenin adaletine güvenmiyorum o yüzden o tecavüzcüye kendim cezasını keserdim.

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal eşimde bende avukat olucaz ileride o yüzden direk yasal yollarla elimden ne geliyorsa yapıp kızımı bu konudan olabildiğince uzak tutmaya çalışırım. Hemen psikolojik yardım aldırırım ve atlatması için elimden ne geliyorsa yaparım.

0|0
    0|0
  • çıldırırım sanırım

0|0
    0|0
  • düşünmek bile istemiyorum Allah korusun :/

0|0
    0|0
  • Yaşarken ölürüm, katil olur muyum bilmiyorum. Benim bir taraflarım delidir o adamı deşe bilirim bana belli olmaz. Allah'ın verdiği canı almak bana düşmez de diye bilirim, iki elim yakasında olacağı ve mahşerde hesaplaşmak için onu bekleyeceğim kesin.

0|0
    0|0
  • Katil olacağım kesin.

0|0
    0|0
  • Kızımın psikolojisi de önemli tabiki de ama yasal yollara basvururum o pislik elini kolunu sallaya sallaya gezemez. Bugün benim kızım yarın başkasının kızı. Buna göz yumamam..

0|0
    0|0
  • Yasal

0|0
    0|0
  • o dünyayı yakarım öldürürüm o adamı da kesin nett

0|0
    0|0
  • Kendim hallederim! ;)
    👊👊👊

0|0
    0|0
  • Allah kimsenin başına öyle bişey getirmesin. bilmiyorum düşüncesi bile korkutuyor

0|1
    0|0
  • tecavüz eden mahlukatı hapisanelerde süründürürüm gerekirse idam edilmesi için elimden geleni yaparım

0|0
    0|0
  • Tecavüz eden adamı bulup ona tecavüz edecek birini ayarlardım bence en iyi ceza aynı şeyleri yaşatmak türkiye hukukuna güvenmiyorum

0|0
    0|0
  • Katil olurum zaten pskljm bozuk hapisede girmem

0|0
    0|0
  • Yasal yollar

0|0
    0|0
  • İkisinide yaparım

0|0
    0|0
  • Oha iste o an ölüm

0|0
    0|0
  • Katil olurum allah korusun Şu an bile çok kötü oldum.

0|0
    0|0
  • Vur kafasına ölsün güzel kardeşim.

0|0
    0|0
  • Çıldırırdım. Çocuğuma tecavüz eden kişiyi öldürmek isterdim

0|0
    0|0
  • Sikayet ederdim yavruma dokuna

0|1
    0|0
  • Sanırım öldürürdüm o kişiyi