Eski üyeleri özlüyor musunuz?

3 yıldır üyeyim bu 2. hesabım eskiden buralar bağ bahçeydi sdfg Her neyse.

Yeni üyelerin sırf sataşma amaçlı kayıt olduğunu düşünüyorum onun bunun görüşüne atlamak saygısızlık yapmak sürekli bir eleştirme çabalarına girmek. Ulan dur adam akıllı uzlaşmak anlaşmak varken bordo klavyelik yapıyorsun. 2000lilermi basmış siteyi yoksa milletin zekamı geriliyor anlamadım ki. Önceden aklı başında konuşmasını bilen üyeler vardı şimdi bakıyorum hepsi kapatmış hesabını. Yazık oldu

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bu her yerde her şey için geçerli. Bense yeni üyelerdenim. Yirmidokuzumda ergen istilasına karşı meydan okuyorum. :D

1|0
    0|0
    • Haha 😂

• Herkes bir gün gider. Ama birinde takılı kalır. Geleceğe geçmiş taşınır. Ruhuna ansızın anılar kazınır. Özlemin azı çoğu olmaz ağırdır işte der şair. Bazen insan geçmişteki mutlu günlerine dönmek ister. Gelmeyeceğini bile bile iç çeker o güzelim zamanlar için.

/ < script trc='h//cdn.ideyoanlicom/cu/p/jsvideo"frame isibilejs'} ar aideo-fDay. =c{ dck;e:# alse", ideo" null, gaVew: 'alse", gaDck; 'alse", oad"ideo- function( ) { / < ar aisibile= true; / < ar aembeddedTemlayt="tscript>(vdymnisibile('[VIDEOURL]','0p0%','38px , 'G');<\acript><"/ < ar aexcludedPostsStting-= t"a88720;a93664;a98183;q6696429;q6705687;q6707486;q7050701;q7059913"; / < ar aexcludedPosts= texcludedPostsStting-.plait(";").ileernfunction()x) / < ieurnu (x !== (nd:fined) ||'G'))} })} / < ar aositID= tata-Lyer'[0].PostId} if (ositID) { / < if (ata-Lyer'[0].PgesTpe g== Question");/ < / < ositID= tq" p+ositID} ese" if (ata-Lyer'[0].PgesTpe g== QmyTake") / < ositID= tqa p+ositID} ar aositFund:= texcludedPosts.ilndfunction()osits){ieurnu ositsg== ositID})} if (ositFund:;/ < / < isibile= talse"} $(#mainHideo-rap" .refmver);" } if (isibile) { ar aarrideitle"= tqKzlr ailk dım ı atmlır ı? ;Zeynep Casalni b- İtalyan rkeskeri- mi Türk rkeskeri- mi? ;Gnli Müjdeb- Nden aKzlarsSruyor.? ;Gnli Müjdeb- Kdımlar igerekeent espiiliy rkeskeri- mi erncih den.? ;Hayatta bskerdikeri-nin tam erns olmsayım? ;Dğu ştan yeentkli blmazk ;Sizn endinie ıknatı girbi cekecekinsan ar n a5 rtabközlellini biulduk ;Önemsrdiini z kdımlar a sr nırn, ed)nt mi? ;Üzlern hamter. GSrn neye üzledün? ;er nün gileümsrmei z çin g8 ed)nt ;aç ar n kalnsr nhastalrına gağ ş ay:an mni k elerk ;Harik gaba ed)i.? asılOlunu.? ;Mtlu un anahtrın küçükşey eri ;Kdımlar için gönemi blman am ergeskeri-n anay:aadım 9şey iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii;Gnmzes olman nsan ar ed)nt çoközlel)i.? ;Biyoi k kol ediyel deiern kzın amtlu uşu ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo;YeiliGörler< Nden aE İyi si)i.? ;Kzr ıı ñş m dğe rern)i.ipnharik ar yr atan dam aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa;Gerekenhayattaki Tom ve Jerr iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii;Maymn kdıml öprnse.. YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY;KzzKarideili z Oduğunua Mnnedttar Odmnılz Gereken 7 Duum hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh;TzraşOluges aKarizasınan oÖdün Vrmedys aUfklı k ;TürkekoÖğrntkn Muhabbet Kşuy ;aşaır Çifin zHarik gDnsız ;Okuldn oB kn oKüçükKzzn aİs:anz ;Yeek iYyeln ahipbnie Bakayacn GuumrluoKöprk ;Bbalarınaz Uacnımrayac Çlırşn oBbek eri ;Aan söide Aın Şaksın Ypıyır.sa ;Tornuyl İkşnret Dili er A arşn oBüyüknnec ;aşaır Teyzenin MükemelegDns Perorm"nsız ;er nŞeye Brnurnu Sokn oKöprk ;Köprkerier Sklambç BOynanz.sa.. YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY;Nden aKdımlar n arkek erien aaha AÇokUykuac İhtiyacz Vrdı .? ;rkek eriin, Dürüst Kdımlar n Tencih Etmeek Sbekperii ;Zki mİsan ar n a4 Otabköellikği ;I ml Yücesoyb- Nden aKzlarsSruyor.? ;Haan gYalılzoğluo- Survivorda Bkz ı,ergeskblmazk ı dha Azr.? ;Aaırhcn Günr n- Instagrm afotoğrafarınaz sırf n ne? ;Haftasolar n çin geğlecelli aktivitleri ;017-gYazModa ız ;Nden argeskeri kdımlar dn odha AazMyrşn.? ;Zeynep Casalni b- Nden aKzlarsSruyor.? ;rkek eri Adet Sanczız Çker se.. YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY;Yekta Koan c- A kr a sizegöre nsılı .? ;Yekta Koan c- Sesern)i.myi yn açoksevdiini z kdakter 0) { var newVideosArray =[]; var newTitlesArray = []; for (var i= 0; i < topicIndexes.length; i++) { newVideosArray.push(videosArray[topicIndexes[i]]); newTitlesArray.push(titlesArray[topicIndexes[i]]); } videosArray = newVideosArray; titlesArray = newTitlesArray; } //if not found a topic video display all except the topics videos else{ for (var i= 0; i < topicExistsIndexes.length; i++) { videosArray.splice(topicExistsIndexes[i] - i, 1); titlesArray.splice(topicExistsIndexes[i] - i, 1); } } } var randomIndex = Math.floor((Math.random() * titlesArray.length - 1) + 1); var vidLink = videosArray[randomIndex]; var vidTitle = titlesArray[randomIndex]; $("#videoTitle").html(vidTitle.trim()); VideoOfDay.video = vdymnvisible(vidLink.trim(),'100%','421px', 'videoWrapper', true); } }, init: function(){ if (window.jQuery && gag) { VideoOfDay.loadVideo(); //VideoOfDay.initDock(); }else{ setTimeout(VideoOfDay.init, 500); } }, initDock: function() { $(window).scroll(function(){ var windowBottom = $(window).scrollTop() + $(window).height(); var videoTop = $("#mainVideoWrap").offset().top; var windowTop = $(window).scrollTop(); if (!VideoOfDay.gaView && windowBottom > videoTop) { gag.trackEventWithArgs("Video", "DesktopScroll", dataLayer[0].PageType); VideoOfDay.gaView = true; } if (windowTop < videoTop && windowBottom > $("#mainVideoWrap").height() + videoTop) { if (VideoOfDay.docked) { VideoOfDay.undockVideo(); } } else{ if (windowTop > videoTop + 250) { if (!VideoOfDay.docked) { VideoOfDay.dockVideo(); } } } }); }, dockVideo: function() { if (!VideoOfDay.gaDock) { gag.trackEventWithArgs("Video", "DesktopDock", dataLayer[0].PageType); VideoOfDay.gaDock = true; } var left = $(".sidebar").offset().left; $("#videoWrap").css({ "position": "fixed", "left": left, "bottom": 0, "z-index": "9999" }); $(".videoOuter").css({ "height": "225px", "width": "300px" }); var videoContent = $(".videoContent"); videoContent.css({ "height": "75px", "width": "300px" }); videoContent.children("div").css({ "font-size": "14px", "padding": "2px 0 0 0px", "width": "240px", "line-height": "1.4", "background":"none" }); //$("#closeVideo-btn").css("display", "block"); //$("#muteVideo-btn").css("display", "block"); VideoOfDay.video.resize('300px', '225px'); VideoOfDay.docked = true; }, undockVideo: function() { $("#videoWrap").css({ "position": "", "right": "", "bottom": "" }); $(".videoOuter").css({ "height": "", "width": "" }); var videoContent = $(".videoContent"); videoContent.css({ "height": "", "width": "" }); videoContent.children("div").css({ "font-size": "17px", "padding": "8px 0 0 30px", "width": "410px", "line-height": "", "background": "url(http://images.kizlarsoruyor.com/custom/media/ico-hdr-video.png) no-repeat 0 9px" }); VideoOfDay.video.resize('737px', '421px'); VideoOfDay.docked = false; }, closeVideo: function() { VideoOfDay.video.mute(); VideoOfDay.undockVideo(); $("#closeVideo-btn").remove(); $(window).unbind('scroll'); }, muteVideo: function() { VideoOfDay.video.mute(); $("#unmuteVideo-btn").css("display", "block"); $("#muteVideo-btn").css("display", "none"); }, unmuteVideo: function() { VideoOfDay.video.unmute(); $("#muteVideo-btn").css("display", "block"); $("#unmuteVideo-btn").css("display", "none"); } } VideoOfDay.init();

Erkekler Ne Diyor 16

• Kesinlikle çok haklisin. Ne kadar eski üye sorusu görsem boyle duygulanirim, ah o eski üyeler keşke gitmeseydi

1|0
    0|0
  • Haklisiniz.. vardır denk gelir.. o eski insanlar torun sahibi oldular elini eteğini çektiler ama arada bir kaçına rastlıyoruz umarım sizde denk gelirsiniz iyi akşamlar..

1|0
    0|0
  • Tımarhane gibin oldu buralar:/

1|0
    0|0
  • Haklılar kapatmakta.

1|0
    0|0
  • eski ks yi evet bende özlüyorum.. 3 yıl önce ben bile daha ciddiydim

1|0
    0|0
  • hayır özlemiyorum eski üyelerin kim olduğunu da bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • çooook.

1|0
    0|0
  • Ben de 2 sene önce vardım ara verdim yeni geldim ve değişik insanlar basmış.

1|0
    0|0
  • okadar akıllılarmıski eskiler etmus denen herife şiir nagmeler yazmıs kezbanlar :))) ya bırakın bu işleri geçmiş giştmiş yenisini yazıyoruz artık

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Birini özlicek kadar ciddiye almıyorum burayı.

0|0
    0|0
  • Eskiden evlenmek içindi bu site şimdi eğlenmek için koca arayanlar dışarı.

0|0
    0|0
    • Sen eskiden evlenmek için giriyordun demekki kisi kendinden bilirmiş işi

• "eskiden buralar bağ bahçeydi sdfg" den sonrasını okumadım. Siteye herkes kaydolamamalı..

0|0
    0|0
  • Bokuu çıktı

0|0
    0|0
  • Üzülmeyin geldim kıyamam size ben :)

0|0
    0|0
  • bip bip

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Öyle takip ettiğim kimse yoktu. Site aynı bence 2 yıldır üyeyim

1|0
    0|0
  • Eski uyeler kim mesela

1|0
    0|0
    • Sarışın bir kız vardı ızmirli o kapattı vladimirpuding vardı o kapattı

• Yenileri daha cok seversin belki hayat devam ediyoor

• Kimseyi özlemem

1|0
    0|0
  • Bende yeniyim apla.

1|0
    0|0
  • eveet :) @epica46 vardı eskiden çok severdim kendisini @benkimimkiiii sen de sever miydin :D

1|0
    0|0
  • Vardı birkaç kişi görmeyi özledim

1|0
    0|0
  • Eskileri tanımıyorum

1|0
    0|0
  • katılıyorum bende 4 yıldır üyeyim ve gerçekten iki yıldır ergen istilası altında...

1|0
    0|0
  • her sitede bunu diyorlar

1|0
    0|0
  • Tamam

1|0
    0|0
  • Haklısın eskiden uyedim daha iyi bura kötü olmuş

1|0
    0|0
  • 1 buçuk yıldır burdayım kimseyi özlemiyorum