Eski üyeleri özlüyor musunuz?

3 yıldır üyeyim bu 2. hesabım eskiden buralar bağ bahçeydi sdfg Her neyse.

Yeni üyelerin sırf sataşma amaçlı kayıt olduğunu düşünüyorum onun bunun görüşüne atlamak saygısızlık yapmak sürekli bir eleştirme çabalarına girmek. Ulan dur adam akıllı uzlaşmak anlaşmak varken bordo klavyelik yapıyorsun. 2000lilermi basmış siteyi yoksa milletin zekamı geriliyor anlamadım ki. Önceden aklı başında konuşmasını bilen üyeler vardı şimdi bakıyorum hepsi kapatmış hesabını. Yazık oldu

0|1
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bu her yerde her şey için geçerli. Bense yeni üyelerdenim. Yirmidokuzumda ergen istilasına karşı meydan okuyorum. :D

1|0
    0|0
    • Haha 😂

• Herkes bir gün gider. Ama birinde takılı kalır. Geleceğe geçmiş taşınır. Ruhuna ansızın anılar kazınır. Özlemin azı çoğu olmaz ağırdır işte der şair. Bazen insan geçmişteki mutlu günlerine dönmek ister. Gelmeyeceğini bile bile iç çeker o güzelim zamanlar için.

Erkekler Ne Diyor 16

• Kesinlikle çok haklisin. Ne kadar eski üye sorusu görsem boyle duygulanirim, ah o eski üyeler keşke gitmeseydi

1|0
    0|0
  • Tımarhane gibin oldu buralar:/

1|0
    0|0
  • hayır özlemiyorum eski üyelerin kim olduğunu da bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Haklisiniz.. vardır denk gelir.. o eski insanlar torun sahibi oldular elini eteğini çektiler ama arada bir kaçına rastlıyoruz umarım sizde denk gelirsiniz iyi akşamlar..

1|0
    0|0
  • eski ks yi evet bende özlüyorum.. 3 yıl önce ben bile daha ciddiydim

1|0
    0|0
  • Haklılar kapatmakta.

1|0
    0|0
  • çooook.

1|0
    0|0
  • Ben de 2 sene önce vardım ara verdim yeni geldim ve değişik insanlar basmış.

1|0
    0|0
  • okadar akıllılarmıski eskiler etmus denen herife şiir nagmeler yazmıs kezbanlar :))) ya bırakın bu işleri geçmiş giştmiş yenisini yazıyoruz artık

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Birini özlicek kadar ciddiye almıyorum burayı.

0|0
    0|0
  • Eskiden evlenmek içindi bu site şimdi eğlenmek için koca arayanlar dışarı.

0|0
    0|0
    • Sen eskiden evlenmek için giriyordun demekki kisi kendinden bilirmiş işi

• "eskiden buralar bağ bahçeydi sdfg" den sonrasını okumadım. Siteye herkes kaydolamamalı..

0|0
    0|0
  • Bokuu çıktı

0|0
    0|0
  • Üzülmeyin geldim kıyamam size ben :)

0|0
    0|0
  • bip bip

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12