Annem beni arkadaslarima rezil ettiiiii?

Yarin sinavimiz var ve bugun dedimki arkadaslarima bizde 2 saat calisiriz sonra disarda yemek yemeye gideriz 1 saat kaliriz yedikten sonra tekrar bize gelip ders calisiriz dedim.
Ve saat aksam 8.30 da yemek yemeyr cikicaktik 9.5 gibi evde olacaktik. Biz hazirlaniyoruz falan ilk baslarda bise demedi sonra hazirlanirken baban bu saatte ne dicek acaba falan diye soylenmeye basladi bende yemek yiyip gelicez dedim sonra siz nah ders calisirsiniz git sen git falan delirdi. Bende belki erkeklerle bulustugumu sanar diye kardesimde gelsin istiyosan dedim yok falan delirdi yani kisaca evde cildirdi arkadaslarimin onunde neyse disaei ciktik bir sekikde sonra bir baktim arkadasin ayakkabisi evde kalmis onu almaya gondericekrim abimi cagirdim evde ciglik atti disaei kadar geldi sesi sonra arkadadlarima dedim gelin eve gitmiyoruz falan sonra eve gectik zili caldim noldu dedi dedimki tm gitmiyoruz falan cybku okadar delirdi ki yemek yerken mutlu olamicaktim geri gectim okadar hazirlanmama ragmen. Bana demedigini birakmadi sen salakmiskn geri geliyon senin agzina sicmassam dovmessem seni bekle sen falan arkadaslarimin onunde resil etti ve arkadaslarim sok oldu annen bu saate bukadar deliriyosa falan diye gercekten mefret ediyorum. Arkadadlarimjn onunde resmen sinir krizi gecirdi. Bide ben hayatimda hic disari cikmam kirk yilda bir cikalim sonra gelip ders calisirz dedim su yapt8gina bak napicam ben?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Sabır edeceksin bu saatten sonra düşüncesini değiştiremezsin. Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
    • Arkadaslarim dediki keske gelmeseydik falan.
      Bana diyoki arkadaslarim yani 11 de ciksan neyse ama 8 de cikicaktin bide hic disari cikmiyosun kirk yilda bir yani benim annem bizim onumuzfe boylr yapmazdi dedi ki ben hazirlanirken bile annem sirf sinirlenmesin diye arksdaslarimi ezdim dedim ornegin
      Kübra salaklik yapma hadi gec kalicaz tarzi soylemler soyledim hadiaksam oldu falan onlara baya bagiemama ragmen bana bunlari yspti
      Şu an ben cok kotuyim simdi gittiler ama ne ders kalma istegim var ne bise

• anne rezil etmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Annen haksız bence. Madem izin vermiyo baştan vermicekti yaptığı çok ayıp..

0|0
    0|0
    • Aynen
      Bide snnemin nasil biri oldugunu bildigim icin arkadaslarimi baya bir ezdim boyle arkadaslarima bagirdim sirf sussun diye srkadaslarima hadi cabuk olun saat gec oldu tarsinda soylemler yaptim falan neyse hadi ciktik sojra okadar sinirliydik ki arkadasim ayakkabisini giymeyi unuttu simdi girsek zili calsak deliricek falan abimi cagirdim sonra ciglik atti artik yemek yemeye gitsem bos yani bogazimda durur bu sinirle eve geri gectim kendisine dedimki sirf sakinlessin diye saat gec diye geri donduk falan dedim oda birsuru bagirdi ama ben seni divmessem bekle sen bu okulda son gunun falan cildirdi

• Ya yeter ya arkadaslarim gelincede cok husuruz oluyor disari cikmasak bize gelseler hep sinirli biz odadayken ikidebir arkadaslarin gittimi diye soruyor gercekten bezdim artik

• Sen kaç yaşındasın? Annen kaç?

Yükleniyor...