Birisini sevdim diye hor görülüyorum?

Karşılıksız hoşlandım ama insanlar benden utanıyor. Nedeni ne bunun karşılıksız olduğu için mi sizce?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sevginin utanması olmaz

0|0
    0|0
    • İnsanlar yzüümebakamıyor arkadaşım kalmadı nefret ediyolar

En İyi Kız Görüşü

• Hayır karaktersiz olduğu için

0|0
    0|0
    • Hoşlanmak ayıp mı anlamıyorum benimkisi platonik oldu çocuk benden nefret ediyo ağlamaklı halimi görse gülcek o denli acımasız

• O halde öyle bir haraket kalkışma ağlama sakın ikinci olarakta yokmuş gibi davran acını içinde sakla sakın ağlama karşısında ağlayacakmış gibi de durma yok say

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayır salaklar çünki. İşleri senle uğraşmak, üzmek. Takma bence :) :) :)

0|0
    0|0
  • Neden utansınlarki sevgi insanlar içindir

0|0
    0|0
    • Karşılıksız olacağını nerden bilebilşrdin ayrıca sevgiden yüce bir duygu var mı utanılacak birşey değil

• nefret ediyolar ruhsuz hayasız biri olarak görüyolar hani rastgele gönlünü birine kaptırmış karaktersiz çapkına döndüm. bu kadar kötüye gideceğini tahmin etmemiştim en kötü küser diye merak ediyodum ama benim şöyle oldu sevgim direk ortaya açık olduğu için ve karşılıksız olduğu için hor görülmüş olabilri miyim?

• çocuk beni sevmiyo ya hani ama sevgimi direk belli ettim arkadaşsına demiştim hoşlnaıdğımı zaten:/

• sen hem gülü seveyim ama dikeni batmasın istyorsun :) üzgünüm efendim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mal oldukları için. Hoşlanmak kadar doğal bir şey var mı. Güle güle de onlara ve hayatından çıkar.

0|0
    0|0
    • Utanıyolar ve benden kaçıyorlar nefrwt ediyolar hayasız buluyolar

Yükleniyor...