Bir serseri muavinin mastürbasyonu Ülkenin en önemli gündemi oldu?

Burada her gün yüzlerce soruda rastlıyoruz " sevgilim nereme boşalsın " diye, bir serseri muavinin uyuyan bir kızın yüzüne boşalması Ülkede baş gündem oldu. Başka konuşacak sorunumuz mu kalmadı? Bizde konuşacak konu kapasitesi mi bu kadar?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her gün kadın ölümü oluyor bu ülkede. Her gün şehit haberleri geliyor
    O kadar acı haberlere ses çıkmıyor... Yazık be ülkem

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sizi anlıyor ve katılıyorum

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim kardeşim..

• Rica ederim bu gibi işlerin hiç duyurulmaması taraftarıyım mesela böyle bir adilikle karşılaşıldığı zaman haberlere yansımadan cezası verilse daha iyi olur bence. Çünkü bizim buradan kızmamız hiç bir şey ifade etmiyor bu gibi olayların medyada fazlaca yer alması uluslararası prestijde sıkıntı yaratacağına inanıyorum

• Aynen kardeşim. Sorun aslında çok daha derinlerde. Bütün dünyada medya kuruluşları ve sosyal medya belli çıkar guruplarının etkisinde ve yönetiminde. Bu tür haberlerle bazı karartmalar ve yönlendirmeler yapılıyor, ülkelerin imajları ile oynanıyor.
      Seninde belirttiğin gibi...

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet konuşulması gerekiyor. Ceza almamış bile bu yaptığından dolayı. Sesini çıkartman gereken yerde çıkartacaksın! ülkenin sorunları bunlar napalım görmezden gelmeye devam mı?

0|0
    0|0
    • Elbette görmezden gelinmesin ve o muavini istihdam eden şirket ve sorumlular gerekli yaptırımla karşılaşsın ama memleketin en önemli sorunu gibi de sosyal medyanın ana gündemi olmamalı.
      Benim itirazım olayın kendisinden çok malzeme edilmesinedir.. Anlayana..

• Sana yapaymış keşke

0|0
    0|0
    • Söylenenin ne olduğunu anlamaya kapasiten yetmiyor bari sus basit insan...

Erkekler Ne Diyor 2

• Belli ki 40'ından sonra azmışsın sen de bir gün tecavüz edeceksin istiyorsun ki senin de haberin yapılmasın.

0|0
    0|0
  • Böyle şeylere göz mü yumulsun?
    Empati kur?

Senin gibi düşünenler varken bu ülke de her şey olur zaten.

Ayrıca o elemanı salı veren devletin de adaletin de mk.

0|0
    0|0
    • Göz yumulsun diyen mi var? Gereği elbette yapılsın, ama gündemin başına da oturmak ne kadar mantıklı?
      Benim düşüncemi anlayacak beyin var da sende ne dediğimi iyi anlamışsın :)

• Pardon yaş doğruysa abi eyvallah :)

• Eyvallah kardeşim :)

Yükleniyor...