Türkiye'deki ateist sayısının giderek arttığının farkında mısınız?

Türkiye'deki ateist sayısının giderek arttığının farkında mısınız?

0|0
13|17

En İyi Kız Görüşü

• Umarım bu ülkeden kaçıp kendilerini kurtarmak yerine cumhuriyeti ilelebet müdafa ve muhafaza ederler. Zira onlar kendilerini kurtardığında İslam ile git gide araplaştırılan ve özgürlüğünü kaybeden bir toplum kalacak. Araplar yıllar önce, kılıç zoruyla bize İslam'ı kabul ettirdiler ve biz de savaşta yenildiğimiz Arapların dinini benimsedik, Araplaştık, onları örnek alıyoruz. Onların dilini öğreniyoruz. Kendi benliğimizi git gide kaybediyoruz.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok daha fazladır ama ülkenin yapısı bu tip verilerin toplanmasına uygun değil.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bana gore özenti, farklilasma

1|2
    0|0
  • dini kullanmaya devam ederlerse olacağı bu :)

1|2
    0|0
  • öyleymiş

0|1
    0|0
  • Böyle hükümet adamı dinsiz eder ateist eder katil eder sinir hastası eder. Eder de eder kardeşim

1|2
    0|0
  • Boslukta kalan insanlarin inanci ve genclerde ozentiligin getirdigi bir durum ateistlik genelde ya 😊

0|1
    0|0
    • tanrının evreni yaratmak için sonsuzdan beri beklemiş olması bile bana göre mantıksızdır.
      Ayrıca allah, beni yaratmadan önce cehenneme gideceğimi biliyordu ama beni yarattı ve sonsuza kadar cehennemde yakacak, bu kadar sadist bir tanrının varlığına inanmam

• Tovbe ya 😂😂😂 dostum inancina saygi duyuyorum sende benimkine duy inandigim seye hakaret etme lutfen

• Tek tek herkese soruyorlar mı acaba

0|1
    0|0
  • Batı özentiliği, kendilerini avutma çabaları rahat yaşamak için.

0|1
    0|0
  • Allâh der her bir zerremiz , ağyar görenden bize ne?

0|1
    0|0
  • Türk toplumunda ateizmle beraber terörün, cinayetin, tecavüzün gitgide artması hakkında ne düşünüyorsun?

0|0
    0|0
    • terörün daniskası olan işidin müslüman olmayanı öldürmesi hakkında ne düşünüyorsun?
      ha tabi siz şimdi gerçek islam o değil dersiniz, ana dili arapça olanlar dahi gerçek islamı yaşamıyorsa, ana dili Türkçe olan nasıl yaşasın

• Artık bir şey yazmıyorum, sen beyninin kapatmışsın, yazdıklarım senin için anlamsız ve saçma. Sorgulamayı, beynini kullanmayı öğrendiğinde umarım iş işten geçip, pişman olmazsın. Sana göre terör, tecavüzler, ölümler her şeyin sorumlusu müslüman olmayan kesim. sana cevap falanda yazmayacağım artık.

• @caveler Ben öyle bir şey iddia etmedim. Nasıl anlıyorsanız öyle olsun ama.
      En azından konuşma stillerinden insanların ne oldukları belli oluyor ya; her seferinde beni yanıltmıyor islam düşmanları.
      İstediğinize inanın.

• farkındayım

0|1
    0|0
  • Bunların çoğu genç yaştır.

0|1
    0|0
    • Aziz Nesin, Celal Şengör.. bunlarda mı genç?

• 2 milyon kişi nerede 2 kişi nerede. Mantıgını..

• Tamamen bilinçli bir şekilde karar verilip tam anlamıyla uygulansa saygı duyarim ve özentilik demem. Ama ateist olup cenaze namazını kılmaya giden insanları da görünce ağır ergenlik içeren durum. Hiç olmazsa bir çoğunda

0|1
    0|0
    • Bir Ateist olarak cenaze namazı da kılarım, selam da veririm, bayramlaşırım da, kandil de kutlarım, hacca da giderim, kliseye de giderim, noeli de kutlarım, paskalyayı da kutlarım, vesak bayramını da kutlarım, kutlarım kutlarım kutlarım.

Mutluluk tek iyilik, akıl tek meşale, adalet tek ibadet, insanlık tek din ve sevgi tek rahip. ROBERT İNGERSOLL

Erkekler Ne Diyor 16

• Onların hepsı en ufak bir felakette dine geri dönüş ypaıyo kanks

1|3
    0|0
  • Farkındayım. Ateist olup her haltı yeme olayı var ya, sinir bozucu.

0|1
    0|0
  • ülkemizde ateist sayısı bence şu an yüzde 20 yi geçiktir

0|1
    0|0
  • Dünyanın sonu geliyor ahir zamandayiz normal

2|2
    0|0
  • bir depreme bakar dostum :D

1|1
    0|0
  • Insan Islami görüp, gercek Islam bu degil diye kendini sadece bir noktaya kadar kandirabilir.

Sonunda herkes hakikati kabul etmek zorununda kalacak.

0|1
    0|0
  • Panpa dünyanın gidişatına göre oluyor bunlar 😀

0|1
    0|0
  • Aman ne büyük artış😂Alt tarafı %3,2

0|1
    0|0
  • Kendileri bilir ateşte kendileri yanacak :)

0|1
    0|0
  • Bilinen kısmı %3,2 bilinmeyen kısmı %10-15 bence😁😐

0|1
    0|0
  • Bunu bilmek imkansız... kendini kandırma...

0|1
    0|0
  • Olağan bir durum 1400 yıl once söyleniyordu bunlar kıyamete yakın inançlı sayisi azalacak inkar edenler artacak şaşırılacak bir durum yok korksunlar kıyamet yaklasiyor 😂

0|1
    0|0
  • Allahın mk bana bir şey olmasın...

1|1
    0|0
  • Olabilir zararı yok artsın

0|1
    0|0
  • Sen yeni nesilden sonra gör bu oranları.
    Onlar bir anne baba olsunlar, %50 olur.

0|1
    0|0
  • açıklamayanları var bide

0|0
    0|0
Yükleniyor...