Binali Yıldırım sizce nasıl bir başbakan olur?

BinaliYıldırım'ın başbakan olması ve nasıl bir başbakan olacağı ile ilgili fikirleriniz nelerdir.

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Bir mutfağa 2 kadın sığmaz der annem. Ya yemek çok tuzlu olur, ya da yemeğe tuz atmak unutulur.
    Aynı şekilde bir koltuğa da 2 kişi sığmaz. Devlet idaresinde de 2 başlılık olmaz. Ailede bile olmaz. Anne'nin beyaz dediğine baba siyah dese o evde çocuklar dengesiz olur.
    Bu açıdan bakınca ben de Sn. Davutoğlu'nu beğeniyordum ama siyaseti kim yapacak sorusu netleşmeyince sıkıntı oluyor. Hükümetin başı kim? Başbakan mı? Cumhurbaşkanı mı?
    Sn. Yıldırım çok çalışkan ve üretken bir kişi. İnşallah hizmetleri katlanarak artacak. Kendisi icraatlara yoğunlaşırken, hükümet başkanlığını cumhurbaşkanına bırakacak. Benim anladığım bu.
    Tabi tersi de bir çözüm olabilirdi. Başbakan hükümetin başı olur, Cumhurbaşkanı geri dururdu.
    Önemli olan 2 başlılığın olmaması.
    İlanihayet bu böyle süremez. Bir çözüm lazım.
    Ya başkanlık sistemi gelmeli ya da eskisi gibi sembolik cumhurbaşkanlığı sistemine dönmeliyiz.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ali gider Binali gelir ;P

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• 2 kez denk gelip tokalaştım. Insani olarak çok düzgün ve kasintisiz biri gibi. Ama eli mahkum tayyibin kararlarını uygulamaya.

0|1
    0|0
  • güden değil güdülen bir basbakan olur.
    in ali bin ali. otur ali kalk ali :))

0|1
    0|0
  • tanımıyorum kendisini

0|0
    0|0
  • Düşük profilli baskbakanimiz

0|0
    0|0
  • Erdoganin adami iste

0|0
    0|0
  • BİN ALİ DERLERSE BİNECEK İN ALİ DERLERSE İNECEK O DA Bİ KUKLA ANCAK BUKADAR OLUR

0|0
    0|0
  • bin ali in ali tarzı bir başbakan olur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...