İki kız arkadaşımın birlikte olduğunu öğrendim?

Öncelikle homofobik falan değilim anlatamayacağım bir çok şey var ve bu kıza neredeyse güvenim kalmadığı için içten içe midem kaldırmıyor. Öncelikle çok yakın iki arkadaşım var a ve b diyelim. Konu onlarla alakalı değil. a ile aramız bozulunca b ile arkadaşlığım arttı çünkü o da a'nın bazı hareketlerinden şikayetçi ve gel gelelim b bana onun hakkında öyle bir şey söyledi ki ağzım açık kaldı. b'yi yeni tanıyorum a'yı ise çocukluğumdan beri tanıyorum biseksüel olduğunu da yeni öğrendim ve ister istemez yeni karar verdiği bir şey sanıyordum ama geçmişte arkadaş grubumuzdan gene çok çok çok yakın olduğum bir kızla etik olmayan şeyler yapmış isim de vermemiş ve bana anlatmaması için tembihlemiş. b zaten eski arkadaş grubumuzu tanımaz etmez sonra ben de merak ettim zaten 2 seçenek var ve aklımın ucundan dahi geçmeyen kıza meraktan açık açık sormak zorunda kaldım bayadır konuşmadığımız halde kız hemen böyle bişey yaptıklarını itiraf etti. Ama heteroymuş yaşının küçüklüğünden böyle bir şey yaptığı için pişman olduğunu söyledi. (demene evresi dedikleri şey moda oldu galiba) Ciddi ciddi bana anlattı. Şu an tüm gençliğimin yalan olduğunu öğrendim. Ayakta uyumuşum resmen berbat bir his. Düşünün en iyi arkadaşım dediğiniz o iki kişi sizden habersiz bunları yapıyor. Ve en komik olanı da a hala b ve benim bildiğimizi bilmiyor. Cidden sakladığı her şey bir bir ortaya çıkmaya başladı ve onu ister istemez samimiyetsiz bulmaya başladım. Üstüne üstlük tüm bunları neredeyse herkesle üstü kapalı paylaşmışken bana biseksüel olduğunu bile yeni söyledi. Sevmediği herkesin kızın eski sevgilisi olduğunu öğreniyorum... Böyle biriyle arkadaşlığımı sürdürmeli miyim?

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...