Türkiye'ye kesin dönüş?

Merhaba, eşimle İngiltere'de yaşıyoruz. Türkiye'ye kesin dönüş yapmak istiyoruz, hayalimiz Istanbul'da yaşamak. Bize ortalama maaşları, ev fiyatları, yaşam standartları, emeklilik, kolaylik ve zorluklarindan vs bahsedebilirmisiniz?

1|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Dönmeyin bence. Ayrıca İstanbul yaşanılacak bir şehir sanki.

0|0
    0|0
    • Örnekler verebilirseniz kararımızı vermekte çok yardımcı olacak.

• İstanbul çok kalabalık ve ne kadar iğrenç olay varsa orada yaşanıyor çoğu yani. Bende seneye bir ihtimal İstanbul'da olurum. Hiç istemiyorum ama neyse.
      Ayrıca orada rahat yaşamak istiyorsan iyi paran olacak yani.
      Trafiği bile adamı boğar. İş yerinin evine yakın olması önemli kiralar vs. bir çok şeyi düşünmeniz lazım.
      Benim çoğu arkadaşım orada ve hayatlarından memnun değiller.
      Siz bilirsiniz tabi.

En İyi Erkek Görüşü

• 250-300 bin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kesinlikle dönem Türkiye'ye. Eğitim açısından tut yaşam şartlarına kadar o kadar zor ki. Hayat kaliten yok bir kere.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Eğitim için ingiltere yollarım diyorsanız gelin yoksa. Ülkede istikrar yok. Ama yurtdaşlarımız iyidir.

0|0
    0|0
    • Türk insanını başka millete değişmem. Kesinlikle. Eğitim konusunda katılıyorum ama Türkiye'de biraz değişim fark ettim son senelerde bu konuda. Yani standardised test dediğimiz konsepten ayrılması lazım.

• Bir sitede oturun dediginizin sebebi ne?

• Bir söz vardır. Bu hükümet aydınları susturup cahilleri konuşturdu. Buraya geldiğiniz zaman sizi her halikurda 2 kesim karşılıcak. Cahil & Aydın, A Partisi & B Partisi ne için sitede oturun diyorum. Hem çoçuklarınız için güvenlikleri için hem sizin aileniz için. Malum son zamanlarda ülkede yaşanan olaylar hiç hayra alamet değil.

Yükleniyor...