Başlık önemi yok içeriğe bakın?

Ya arkadaşlar benim böyle hakikaten baya sevdiğim bir çocuk vardı işte sonra baya bakışıyorduk falan ondan sonra bu çocuğa arkadaşım benim ondan hoşlandığımı söylemiş çocuk ta benimle alakalı olmadığını bu aralar sevgili istemediğini söylemiş sonra aradan bir iki ay geçti ben bizim sınıftan bir çocukla çıkıyorum 1 haftadır sonra benim o eski sevdiğim çocuk gelip benimle konuşmaya falan çabalıyor işte sanırım bir ay sonrası benden hoşlanıyor olabilir hakikaten cok seviyordum ama şu an sevgilim var ve istemsiz olarak sanırım tekrar onu sevmeye başladım ama sevgilim de beni çok seviyor ondan ayrılıp onu üzmek istemiyorum napmalıyım

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Vallahi ben okuduklarımdan şunu anladım senin o çocuğu gerçekten sevmediğini. Çok seviyorsan kovala, çabala gerçek aşk olduğuna inanıyorsan bu kadar kolay vazgeçme bu dediğin aşk değildir hoşlantıdır. Hadi madem bu kadar seviyordun başka biriyle niye çıktın? Ki 1-2 çok kısa sayılmaz. Şimdiki çocuğa da yazık anlatsan durumu kullanılmış gibi hissedecektir ilişkileriniz bu kadar basit olmasın şıpsevdi bu aşk değildir. Şahsen ben böyle bir duruma düşmezdim ne yapmalıyım dersen şu anki çocuğa olup biteni anlat ne kadar erken o kadar iyidir fazla bağlanmasın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• aşkı memnu gibi olmuş bu olay. klasik ergen hayati. inişler çıkışlar olur gider herşey yoluna girer.

0|0
    0|0
  • yenisini bırakma yazık günah

0|0
    0|0
  • sevdğnnnn biri varrr sen gidip sevgili oluyon biriylee. çok mantıksızz

0|0
    0|0
    • Çocuk o zamanlar istemiyordu ve zorla güzellik olmaz diye ben de başka birisiyle çıktım ve çocuğu unutmuştum gibi bişeydi ya da kendimi kandırdım bilmiyorum

• kendini kandırmışsın belli ki. ama şu an ki sevgiline yazık edipte o çocuğu düşünme dahi. konuşmak istiyorsada def et başından.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...