Ev fiyatlarının bu kadar artması hiç kimseyi fiili olarak enterese etniyor mu zorunuza gitmiyor mu?

Çok net hatırlıyorum 10 sene önce bizim peder antonyusun haftalık maaşını biriktirince 10 senede ev alabiliyorduk. Şİmdilerde o dönemin parasına denk gelen maaşa sahibim 50 senede anca ev alabilirim. Durum bütün semtlerde aynı. Alınan kiralara falan bakıyorum kentsel dönüşüm adı altında ki rant falan sanırım çocuklarımız torunlarımız ev mal mülk sahibi olamıyacak alnının teriyle çok zoruma gidiyor.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 10 kişi tıkılın bir eve alırsınız herkes calısırsa :)

0|1
    0|0
    • Zaten bu mantıkta çok saçma. Adam diyor ki Türkiye de bir evde ortalama 2 kişi çalışıyor. Bunlar asgari 1300 alsa 2600 ile geçinilir. Lan nasıl geçinicen o parayla ev mi alcan araba mı alcan çocukmu büyütücen? Zenginin daha zengin fakirin daha fakir olduğu bir gelecek bekliyor bizleri ne olcak böyle?

• yapcak bir şey yok kader kısmet bu işler

Kızlar Ne Diyor 1

• hele ıstnbul cok phlı

0|1
    0|0
    • Sen ne diyorsn ya bizim orada bir bina yapıldı.8 10 ay inşaat gelip gidip arkadaşlarla ne kadar çirkin bir bina ne kadar çirkin bir bina deyip duruyorduk. Neyse inşaat bitti falan binayı gör dersin ki 70 lerde inşa edildi heralde fiyatı ne kadar bir duysan...

• Torim beylikduzu deglki ben migros marmara parkin karsisindan diyorm

• Zaten en pahalı yerlerde oralar :D ha esenyurt ha b. düzü yanyana :) Allah sonumuzu hayr etsin

Erkekler Ne Diyor 2

• Ak parti yapar onlar seyreder. Durmak yok davammmmm...

0|1
    0|0
  • Türkiyeyi oryspu bir sistem yönetiyor. Daha basimiza gelecekler geride. ;)

0|1
    0|0
    • Yahu çoluk cocuğun derdine düştüm işte. Biz şimdi kıt kanaatiz eskiden iyiydik. Onlar kıt kanaatten ne şekilde yaşıyacaklar Allah bilir.

• neye göre ama illa vardır bir mantığı

• Laf dinle gerisini bosver. ;) abd onsu firlatacak. 1500 dolara.

Yükleniyor...