Insanlar bir sey soylediginde ve ya yaptiginda kiramiyorum hep alltan aliyorum ama onlar beni kiriyor ne yapmaliyim?

Cok duygusalim icime atirim bir sey oldugunda aramiz acilmasin kusmeyelim kirmayim diye herseyi alttan aliyorum tavir koyamiyorum onlar bir sey olunca en cok bana sinirlenip beni azarliyorlar kucucuk seylere bile arkadaslarim var ama bir sorun olunca beni savunacak bir arkadasim yok ne yapmaliyim

0|1
5|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar ezik olduğunu düşün biraz da ağla. Düzelirsin

0|0
    0|0
    • Ben iyi niyeti eziklik olarak gormuyorum ben sadece insanlarin kalplerini kirip canini acitip uzmeyi sevmiyorum kendimi ezik hissetmiyorum kim beni ezik olarak goruyirsa gorebilir lutfen tavsiye verirmisiniz aşağalamadan

• @ayı-güneşi Ayar vermek kelimesini sen kullandın ne yazık ki , kimin ergen olduğu belli oldu bence , benim olgunlugum belli , birilerinin ağzını kırarım demeden önce başka şeylere bak , duygu dediğin basit bir şey değildir , açıklama yapmıyorum gerek yok çünkü , biliyorum o çok bilmiş kafan almayacak, seviyeli bir şekilde konuşmayı öğrenin öyle gelin allah aşkına , gelmişsin 18 yaşına , neyse , siz bizi anlayamazsiniz biz sizi , bir sonraki yorumuna bir şey yazmayacagim , benim zeka da bilgim de sana fazla gelir , boşuna parmaklarım yormayacagim , eyvallah.

• @JustAlittle 18 yil bana neyi ogretti biliyo musun?
      Kendilerini oven insanlarin aslinda bir bok* olmadigini.
      Ayrica duygu basit bir sey, aciklama yapmamanin sebebi aciklayamamandan.
      Duygularini yoneten sey dusuncelerin. Hislerin algilarinla beraber degisir. Hatta direk basit demek yerine "duygularin, beyninle esdeger basitliktedir"

Erkekler Ne Diyor 4

• Güçlen, spor yap, kavga et, İnsanlara hayır demeyi öğren. İlk başta sana tamamiyle tersmiş gibi gelse de hiç vicdan yapmadan 1 2 hafta her şeye hayır diyebiliyorsan hayır demeyi öğrenmiş olursun. Zamanla da istediğinde hayır istediğinde evet demeyi kendin seçebilirsin. Hayır de. Arkadaşların seni dışarı çağırdıklarında gitmek istesen bile hayır gelmeyeceğim de. Kendine zaman ayır. Fİlm izle kitap oku pişti oyna, herşeye evet deyip kıramıyan bir tipsin. Ama etrafındakiler seni elde edilmesi basit biri olarak görüyorşlar. Bu tip insanlar ulaşabildikleri herkezi ezme peşindedir.

0|0
    0|0
  • atma çok birikiyor

0|0
    0|0
  • insanlara hatır demeyi öğren

0|0
    0|0
  • bir dostun varlığı güzel şeydir ama bir dosta gerek duymadan yaşamak daha güzel şeydir. O. atay

eğer sen böyle davranırsan çok ezilirsin gerektiği yerde herkeze rest çekebilmelisin :) hanımefendi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen kır onları

0|0
    0|0
  • Alttan alma kendini kırdırtma lütfen tepkini göster belirt uygun bir dille kırıldığını belirt bence :)

0|0
    0|0
  • Gel arkadaş olalım 😊

0|0
    0|0
    • OIalim ustteki yorumunu girdum tam benim kafadansin

• İşin esprisiydi ama olur tabii neden olmasın 😊
      Sen de tam benim kafadansin valla hatta aynımsın

• Kıranlara cam gibi ol kes at pişman olmazsın

0|0
    0|0
    • Bunu nasil yapacagim

• Tamam canım dediklerimi yapman sana kalmış ama bu hayatta kendini düşünmek zorundasın bunu insan biraz geç anlıyor

Yükleniyor...