Hayatta hep imkansızlıklar yüzünden istediklerinizi ertelediğiniz oldu mu?

Peki erteledikleriniz nelerdir benim bu aralar hep başıma geliyor baya kötü hissediyorum

1|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

• Genel olarak hep böyleydi işleyiş

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanında gerçekleşmese bile, sonrasında gerçekleştirdim.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hiç olmadı. Ha bir kere bir arkadaşımdan hoşlanmıştım; hala içimde tutuyorum. Onunla da evlenicem zaten, sayılır mı?

0|1
    0|0
  • Hayir olmafi

0|0
    0|0
  • Ertelediğim çoğu şeyi geç de olsa yaptım

0|0
    0|0
  • Aynen oldu

0|0
    0|0
  • Olmadı çok şükür

0|0
    0|0
  • Evet zaten hep öyleydi ve hala öyle imkansızlıklar yüzünden hep hayallerimi erteledim

0|1
    0|0
  • Eh tabii. Can sıkıcı durumlar..

0|0
    0|0
  • çok oldu

0|0
    0|0
  • Şu para denen illet yüzünden neler ertelenmedi ki? Parası olana güzel hayat bu zamanda.

1|0
    0|0
  • Para skintim var erteliorm

0|1
    0|0
  • ben hep sevmeyi erteledim, aşık olmayı erteledim, yeterince hüzünlerim var zaten

0|0
    0|0
  • Arkadaslarimla aram bu aralar kotu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Manevi yönden pek ertelemiyorum. Ertelersem unutuyorum ve hedeflerim arasından çıkıyor. Maddiyatın gerektiği şeylerde ertelediğim çok şey oldu paramın az olmasından dolayı...

0|1
    0|0
  • param olsaydı eğer;
    1 Dişlerime tel taktırırdım
    2Burun estetiği
    3Üniyi kazansam bile gidememe ihtimalim
    4Cinsiyetimi değiştirmek isterdim

0|1
    0|0
  • Yolo diye bir olay var araştır derim insanlara göre yaşamamı öneririm nede olsa senin hayatın insan en cok yapmadıklarında pişman olur bence 😋

0|1
    0|0
    • you only live once anlıyorum lakin dediğim imkansızlıklar cidden imkansızlık maddi yönden falan filan hayat herşeyin hayırlısı

• ilerde zaten zenginim de bu şu an olmayanları telafi etmiyor malesef

• Olmayanda Allâh a şükredip daha fazlası icin ugrasıcal sonucta herkezin istedigi olsa yaşanmaz biyer olurdu

• Olmadı ama bu çok yaşanan bir sorun

0|1
    0|0
  • Hayır aksine üstüne üstüne gittim elimden geleni yapmaya çalıştım yapıyorumda yapacağımda .

0|0
    0|0
  • Bir kızı seviyordum Ankarada yaşıyordu. Onu görmeyi erteledim. Ailem değişiktir biraz. Sonra ilişki bombok oldu ve bitti😐

0|0
    0|0
  • İmkansızlıklar yapamadığını okadar çok hayallerim var ki. Kaç yaşına geldim hala hayallerim devam ediyor

0|0
    0|0
  • Çooook . Artık ertelemek istemiyorum

0|0
    0|0
  • Her zaman

0|0
    0|0
  • imkansız yoktur kardeşim

0|0
    0|0
  • Ertelediğim çoğu şeyi geç de olsa yaptım