Sigara içen insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben kül tablası olarak görüyorum onları peki ya siz?
Sigara içen insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

1|1
16|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İğrenç kokuyorlar...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Bir şey düşünmüyorum beni ilgilendirmez başkaları. Ama yakınımdan biri olunca rahatsız oluyorum. Kokuyor çünkü ne kadar temiz olunsada.

0|1
    0|0
    • Mentollü içsin. İçen kokusunu fark etmiyor

• aynen pis kokan insanları sevmem temiz olmalılar. malın teki de öneri yapıyor. sanki metollüden duman çıkmıyor.

• MEntollü daha kötü cinselliği de bitirir. Avrupanın belli başlı ülkelerinde yasaklanalı 2 3 sene oluyor. Onlarda mallırını Türkiyede 3 5 kurus daha ucuza satıp zararlarını kapatmaya çalışıyorlar dikkat!

• Malesef çevremde ki herkes içiyor artik dayanamiyorum.

1|1
    0|0
  • İğreniyorum

0|1
    0|0
  • Zayıf görüyorum ve asabi

0|1
    0|0
  • Sevmem

0|1
    0|0
  • Gereksiz

0|0
    0|0
  • Üzülüyorum, boş yere ciğerlerine zarar veriyorlar.

0|1
    0|0
  • hiç bunda bırsey yokkı elbette senınde sevdıgn vazgecemedıgın bır sey vardır bunun gıbı dusun ben mesela asla ama asla kahveden vaz gecemem ıcmez ısem ogun ıyı degılım o denlı

0|1
    0|0
    • kokan insanları, ettrafındakileri düşünmeden ortama duman saçanları sevmyorum ve onlar hakkında olumlu düşünemeyeceğim

• buna engel olamassın kendı evın harıc asla

• sokakta sigara içilmesi içmeyen insanlara büyük saygısızlık. maalesef bazı beyinler buna alışmış ve başkalarını rahatsız etmeyi özgürlük sanıyor. Japonyada olduğu gibi umarım Türkiyede de bu yasak gelecek

• Kendi seçimleri

0|0
    0|0
  • Bişey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Normal insanlar

0|0
    0|0
  • Vardır bir derdi

0|0
    0|0
  • hiç sevmem sigarayıda içenleride zaten alerjim var yanlarında bulunmak bile istemıyorum

0|0
    0|0
  • normal insanlar

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 9

• 15 yıl aralıklarla içtim, son 7 aydır ağzıma almadım, artık içmem de sanırım... acıyorum ben artık sigara içenlere, her ne kadar kendilerini cool ve iyi hissediyor zannetseler bile maalesef çirkin bir şekilde kendilerini ve etrafı pisletiyorlar

0|1
    0|0
  • Beyinsiz olduklarını düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Bende

0|1
    0|0
  • Zevkli adamlar dıyorumm , yemekten sonra ıcılen sıganın tadını hıc ısı veremez

0|0
    0|0
  • İçiyorum ve inşallah ramazanda birakmak istiyorum

0|1
    0|0
  • keşke içmeseler şu zıkkımı. Zaten hiç bir şekilde faydası yok.

0|1
    0|0
  • Onlar adına üzülüyorum. Sigara içmemek zor bişiy.

0|0
    0|0
  • Ben içiyorum bişey olarak ta görmüyorum içiyorsam kendi me içiyorum

0|0
    0|0
    • Ben çevremde sokakta içenler için diyorum. Birde içtikten sonra kokan insanlara. Benden uzakta nerde içerlerse içsinler yeter ki bana koku duman gelmesin

• Kapalı mekanlar da yasak nerde içsin millet mecbur dışarı da biz içmeye ne saygı duyuyoz sende içene saygı duy bence

• sen bir beyin nakli ameliyatı ol

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...