Bugun hayatimin ilk is gorusmesine gittim. Tecrubeli arkadaslar bir bakar misiniz?

Yaz icin is bakiyordum satis danismanligi icin heryere basvurdum netten. bir yer cagirdi evkur gibi gittim musteriyle kavga ediyolar cok sogudum. Adam tam senin gibi diksiyonu duzgun birini ariyoruz dedi. istersen simdi baslatalim. Sinavlarim var falan dedim onumuzdeki donem ful l calisamaz misin tamd a senin gibi birini ariyoduk yonetimle konusayim seni arariz dedi. ben anlamadim begendi mi begenmedi mi

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Okuluım bitiyor , yaz baslarım diye yalan söyle öyle basla :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Senin gibi birini arıyoruz demiş senin iş olmuş. Dİksiyonun düzgün sanırım ve iş görüşmelerinde ses tonu, diksiyon çok önemli.

1|0
    0|0
    • Uykudan uyanip gittim afyonum patlamamisti heyecan filan yoktu o yuzden :D konusmam duzgun ama halsizlikten hep ayni tonda konusuyordum zaten dedim ben egitim aldim egitim aldim biraz goz boyadim ama okulu bahane ederler gibi geldi, umarim orda baslamam ise hergun fight clubcilik oynayamam :D

• Neyi anlamadığını anlamadım

0|0
    0|0
    • Beni ariycak mi :( gercekten almak istedi mi yoksa kandirdi mi beni

• evkur minvalinde bir yer tam olarak :D aman kalsın ben strese dövüşe gelemem :D inşallah aramaz bir daha. esas karar insan kaynaklarının olsa nolur. D yani o iş yeri benim gibisini mi görmüş (şair burda kendini övüyor)

• Onu diyorum işte :) İş seçerken harala hurala girmeyin :)

• begenmistir

0|0
    0|0
  • kavgacı çirkef biri gibimi gözüküyorsun acaba :)

1|0
    0|0
  • Beğenmiş.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...