Asosyal insanların zavallı olduğunu düşündüğünüz oldu mu?

Asosyalleri zavallı olarak gören veya aşağılama amaçlı asosyal sözcüğünü kullanan insanlar var

1|1
7|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Insanlar muze muze gezerek, sinemaya giderek, kutuphanede vakit gecirerek sosyallestigini sanarak yaniliyorlar. Aksam olup eve girdiginde ailesiyle iki cift sohbet edemiyorsa o insan dunyalari dolassa, sosyal medyada dunya kadar arkadasi olsa yine de ASOSYALdir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Onyargili degilim hatta asosyallerin daha saf oldugunu dusunuyrm

0|0
    0|0
  • olmadı birilerinin zavallı oldugunu düşünenler hakkında öyle düşünüyorum genelde :D

0|0
    0|0
  • Öyleler evet.

0|0
    0|0
  • Sosyal olamadığı için insan neden zavallı oluyor, bunu önce düşünmemiz lazım.

0|0
    0|0
  • Sosyallik imkan ve şartlarla alakalı bir durum. Paran ve harcayacak zamanın varsa sosyalleşirsin. İnsanları aşağılamak için bu tip yakıştırmalar yapan maldır, eziktir, aşağılık kompleksi vardır.

0|0
    0|0
  • Bilmem ben asosyal miyim? Çünkü ben sosyalleşmek istemiyorum, asosyal sosyalleşmek isteyip sosyalleşemeyen kişilere mi denir, yoksa benim gibiler mi?

0|0
    0|0
  • asosyaller bir çok konuda zekidir belki geçmişinde kimse onun kadar sosyal bile olamamıştır.''az insan, çok huzur'' tezini öğrenmiştir.

0|0
    0|0
  • asosyal olmak en güzeli be herkesten herseyden uzak kendi halindesin

0|0
    0|0
  • Yok düşünmedim
    O zaman ben zavallıyım düşünenler için

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • çok zavallılar

0|0
    0|0
  • İnsanlar nasil asosyal oluyor anlamış degilim

0|0
    0|0
  • Olmadı niye olsun

0|0
    0|0
  • kendimde asosyal biri olarak gayet memnunum, kendi kendime mutluyum, az insan çok huzur

0|0
    0|0
  • Asosyaller genelde daha zeki kişilerdir, asıl acınması gereken kişiler acıyan kişilerdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kimi insan yapay kalabalıklardan kaçmak ister bu durumda asosyallik iyidir.

0|0
    0|0
  • Hayır be :/ bende Asosyal im

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0
  • Evet pislikler. Kendileri sırf bir gruba girebilmek için maskelerle dolaşıyorlar. Asıl kendilerine acısınlar.

0|0
    0|0
  • Öyle düşünmüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...