99 Yaşına Geldiniz Bugün Ne Yapmak İsterdiniz?

Hepimiz elbet ileride yaşlanacağız ve belki elimiz ayağımız tutmayacak. bir gün elbet yaşlandığımızda bugünlerimizi ! düşüneceğiz.
Arkaya dönüp baktığımızda hayatın bize önem verdiği değeri aynaya baktığımızda çoğumuz kendimizde göremeyeceğiz. Demem o ki şu kadarcık hayatta
hayatı güzel yaşamak varken neden hep kötü yaşıyoruz, zamanımızdan zaman çalıyoruz. Vaktimizi sonuna kadar dolu dolu neden yaşamıyoruz?
Deli gibi içmeyi, dolu dolu sevişmeyi (cinselliğinizi), tatilinizi vs. yaşam tarzınızdan bahsetmek isterim birazda kampa gitmek, balık tutmak,
dağdan aşağı kuş uçuşu atlamak, aşık olmayı, snowboard yapmayı, denizde delirmeleri, dans etmeyi, müzik dinlemeyi kısacası hayatı Neden dolu dolu
yaşayamıyoruz?

Yukarıda bahsettiklerimin çoğunu para olmadan veya düşük bücçe ile yapabilirsiniz o yüzden kötü yorum yazmanıza gerek yok.!
Ben mesela geçen yaz otostop çeke çeke sırtımda sırt çantam içinde gerekli yaşam malzemeleriİ ( çadır, olta, bıçak, küçük tüpler, güneş enerjili pil, )
vb.. gibi deniz kenerı olan şehirleri genellikle arkasında çadır kurabileceğim bir ormanı olan yerlere gittim ve emin olun bu bana çok zevk verdi.
ve bu bana yeni arkadaşlıklar, yeni tatil yerleri kazandırdı ve en önemlisi ileride vaktimin ne kadar güzel geçtiğini fotoğraflar ile anımsayacağım...

//// Size soruyorum ; ///// !!

<3 Sevgilerimle <3 Uğur Can AÇIKGÖZ

1|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• torunlarımla vakit geçirmek isterim :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar soruyor da görüş belirtmek ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 99 tane mumlu pasta alıp hiç bir zaman yapamam dediğim bir şeyi yapmaya giderdim.100. yaşımı görebilecek miyim diye düşünürdüm 😊

0|1
    0|0
  • ah o gelincik tarlasına bittim

0|1
    0|0
  • Artık olsem diye dua ederdim 😂😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• eee ne zaman ölcem anasını satim derdim heralde. Oyun bile oynarken sonu olmayan oyun oynamam. Herşeyin bir sonu varsa o şey benim için değerlidir. Gelmişim 99 napıcam o yaşta ya 60 65 dedin mi meftah olmam lazım benim o yüzden sağlıklı bir cevap yazamıyacağım heralde.

0|0
    0|0
    • herşeyin sonu var evet ve senin için değerli değimi? yaşamında bir sonu var

• sonsuza kadar yaşasaydın diye sormadım abicim

• Evet değerli o yüzden 99 da geriye dönüp bakmak istemem :) He nedir 30 sene önce falan ölmem gerekirdi belki hayatı özleyip bir 3 5 sene daha yaşamayı dileyebilirdim.

• 99 yaşına kadar yaşama riskim olmaz umarım.

0|0
    0|0
    • olur inşallah kardeşim ama iyi olur inşallah kötü olmaz

• iyi olacaksa dahi istemiyorum, bir an önce öleyim de gerisi önemli değil

• Ölmek

0|1
    0|0
  • Seks yapmak isterdim😀

0|0
    0|0
  • Ölmek

0|0