Babasindan nefret edenler varmi?

Evet farkli sebeplerden dolayi babasiyla görusmeyen hatta ondan nefret edenler var mı aranizda?

0|0
15|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Nefret etmiyorum ama öyle çok çok bir sevgim de yok kendisine. Ayda yılda bir ben ararsam veya evine gidersem görüşüyoruz onun dışında benim bir kızım var öldü mü kaldı mı ne yaptı diye beni aramaz. E haliyle ben de öyle olunca kendisine sevgi veya nefret hissedemiyorum.

0|0
    0|0
    • Anladim benimkide öyle tabu tek lyle degil dahasida var Biz sknti cekerken o rahat her haliyle bize tum skintilarini borcunu harcini birakti yapmadigni etmedi

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir ara Evet

0|0
    0|0
  • etmem

0|0
    0|0
  • Annemi de babamı da seviyorum.

0|0
    0|0
  • Çok seviyorum !

0|0
    0|0
  • Saçmalamayın atam lan o benim kralım dibi dibi adamın :D

1|0
    0|0
    • Ya nedemezsin

• olurmu öyle şey babam kral adam kımse su dökemez ayağına sırtımda taşırım bundan bir kaç yıl önce el kaldırmıstım onun pişmanlığını yasıyorum

• yaşananlar önemli herkesin babası bir değil sonuçta ortak nokta bulup ta ne yapacaksın ki?

0|0
    0|0
    • Haklisin, kucuklugumden beri ezildiysem annemin hep ezildigini göre göre buyudum hep kavga siddet maddi skintilar baglik assaglanmalar, zaman gectikce iyice kudurdu borclarini annemin ve evin uzerine birakti gitti bizi 5 ay önce Biz geciriyoruz iyi kötu ben calisiyorum. Unv kazandigimda sevinmedi calistigi parasi oldugu halde seni okutucak halim gucum yok dedi Zaten o zaman anladim

• Varda neye yarar atsan atilmaz satsan satilmaz izdirap olur rezil eder bir omur ya

0|0
    0|0
    • Hic umrumda degil benimkisi artik atilir da

• Tam tersi sosyal gucu var oldugu halde gitti hep kumarda orda burda yedi parasini. Gizli adam öldurmeye kadar var... Hep annemi Ezdi banada öyle yapitodu kucuk yastan bero. Mesela Canim skkin olsun odamda duruyum hep bu yine biseyler ceviriyo kucuk yastan telefonumu kontrol etme hatta bekaret testine bile Göturdu yanlis bir anlama sonunda, eger bozuksa diktirilecek falan bile dedi ve öyle olsaydi bile hayatta öyle assaglik biseyi yapmazdim kendime. Parasi oldugu halde sakladi, resturani vardi satti baskalarina bizi kandirdi 2 yil boyu yok parami Alamadim edemedim beni hep evden kovdu yuzume tukurmeler asaglammalar. Dogum gunlerimiz hep zehir oldu dogum gunume gelen iki kurus parayi gizlice alip kumarda oynadigmi bile oldu. Okadar cok yalan söylediki tiksiniyorum ve Şu an tek hayatta tutundugum dal Annem ve kardesim

• Harbiden senikide epey varmis en azindan bitti kurtuldan onune bak artik takip yap bana yazisiriz ok.

• Evet net bir şekilde nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • evet 5 yıldır görüşmüyorum yüzünü görmedim

0|0
    0|0
  • Sen nefret mi ediyon

0|0
    0|0
  • Keşke yaşasaydı diye binlerce kez ağladım

0|0
    0|0
  • yok çok şükür

0|0
    0|0
  • Neler yaşadın bir anlatırmısın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Hergun kahvaltimi hazırlayan adamdan nefret etmem. En fazla.. çayını doldururken "niye bu kadar hızlı içtin?" diye sitem ederim.

1|0
    0|0
    • Niye Nefret etmiyosun diye sormadim aksine edenler var mı diye sordum. Iyi sevindim adina dikkat et bu devirde babana bile guvenme

• Babamın arama geçmişinde "baldıza aşık olmak" yazdığını gördükten sonra ve anneme değer vermediğini farkettiğimden beri nefret ediyorum şu an bana hiçbi şekilde zararı yok üstünden 5sene gecti ama her yüzüne baktığımda teyzemden hoşlanması geliyo bir daha iğreniyorum annemin hicbiseyden haberi olmayışı da nefret etmemdeki diğer sebep..

0|0
    0|0
    • Cok kötu gercekten Peki bir zamana kadar Nasil sustun Nasil hesap sormadin ondan annene anlatmadin mi
      Konusma onunla babaysa babaligni bilsin

• Beni her gün tebessümle uyandırıp kahvaltı hazırlayan, canım sıkkın olduğunda ilk anlayan, ilk kahramanımdan nasıl nefret edebilirim ki?

0|0
    0|0
    • Niye etmiyosun diue sormadim olanlar var mı dedim

• Senin dünyaya gelmene vesile olmuş birisi belki senin istediğin gibi bir baba değil ama emin ol sana ufacık bir şey olsa en önden koşanlardan bir tanesi olur.

0|0
    0|0
    • Ne biliyosunda konusiyosunnki? Herkesin ebevni ayni degildir nokta

• Ozaman genelleme yapma benim Babam birak iyiligmi kötulugmu uster hep hep sirtimdan vurar Haince senin sandigin gibi dunya yok

• Birşey demiyorum ama sinirimi bozmamak için demiyorum

• seviyorum babamı üzüldüm senin için

0|0
    0|0
  • Sen normal degilsin kizim

0|0
    0|0
  • 😊 Yokluğunda anlarsın, gölgesini bile ozlersin ama bulamazsın.

0|0
    0|0
    • Yok özlemiuorum kac aydir görmuyorum

• Abim

0|0
    0|0
  • Benim yanımda babam yok kızın açtığı soruya bak şükret knk.

0|0
    0|0
    • Yok be ne sukredicem beni hep azarlayan dolandiran anneme yapmadigni birakan bir pislik icin ne sukrediyim

• ben nefret ediyorum ama seviyorumda

0|0
    0|0
  • Nefret dahi etmiyorum.

0|0
    0|0
  • bende exiyorum

0|0
    0|0
    • Sorabilirsem Sizin sebepleriniz nelerdir?

• Hmm tek huysa yne iyisin benim halimde olmaktansa

• Senin sorunun ne canım beni takip edersen mesaj atarım sana

• sevmiyorum ama görüşüyoruz mecbur aynı evin içindeyiz

0|0
    0|0
    • Bende ayni evdeydim ama hep yabanciydik hep kumar pesindeydi oda buyudugmuzu bile glremedi

• nefret etmiyorum ama bu aralar konuşmuyorum ailemle

0|0
    0|0
Yükleniyor...