2 kere telefonum calındı kimin oldugunu biliyorum napmalıyım?

napmam gerek fikir verin

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Kanitin Var mi?

0|0
    0|0
    • şimdi bara gitmiştik. Barda 3 kişiydik barmen ben o. Bardan çıkarken telefonu hatırlıyorum gerisi yok. Yarım saat sonra aradığımda telefon kapalıydı. Sonra onunla aynı yerde çalışıyoduk. Orda da 13 senedir hırsızlık olmamış. Sürekli telefonu buldun mu diye soruyo dalga geçer gib.6 ay sonrada çocuğu dövdürdüm. koordinatör hocada ilk telefonla çıktı geldi. Sen böyle böyle telefon kaybettin mi diye. Çekmeceme koymuşum kimin olduğunu bilemedim dedi. Uzun süre zaman geçtiği için telefon kapanmış dedi. Halbuki bende 30 dk sonra aramıştım.. O hocanında bir kaç kez yalanını gördüm. Sonra da o çocuk yeni aldığım telefon hakkında şey söyledi alıyom o telefonu 6 ay vermiyommu dedi. Onun cevresindekilerde hırsızlık yapıyor

• Cevap vermeyecek misin

En İyi Erkek Görüşü

• Adam topla, ebesini atla. Net aslında çözüm?

0|0
    0|0
    • Şimdi Ankara mhp gençlik kolları başkanının sevgilisinin ask fm i var. Ona da orda küfürlü şeyler yazdım. Başkan da bunu gördü.. Oda sen misin benim sevgilime küfür eden ver lan numaranı dedi.. Bide onun erkekliğine küfür ettim.. Sonra aram bozuk olan bir çocuğun numarasını verdim. Bunu arabaya çekip dövmüşler.

• nasıl yapmışım

• Çok süper, tebrik ederim.

Kızlar Ne Diyor 5

• bence bir daha telefon kullanma

0|1
    0|0
  • Kimin olduğunu biliyosan neyi bekliyosun

0|0
    0|0
    • sınıf arkadasım

• sen yazdıklarıma cevap verirsen iyi olur

• polise şikayet et

0|0
    0|0
  • 3. yü bekle dostum Allahın hakkı 3 tür

0|0
    0|0
  • polise bildir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• anasını skmen gerek

0|1
    0|0
    • Şimdi Ankara mhp gençlik kolları başkanının sevgilisinin ask fm i var. Ona da orda küfürlü şeyler yazdım. Başkan da bunu gördü.. Oda sen misin benim sevgilime küfür eden ver lan numaranı dedi.. Bide onun erkekliğine küfür ettim.. Sonra aram bozuk olan bir çocuğun numarasını verdim. Bunu arabaya çekip dövmüşler.

• Çaldırma sen de!

0|0
    0|0
Yükleniyor...