Ne bu insanların derdi, ben anlamıyorum artık?

O kadar sinirliyim ki şu an. Yönetici olduğunu zanneden bir kaç tane okumuş ama Ada'm olamamış insanın hareketleri yüzünden çıldırmak üzereyim. Çalışmak zorunda olman, ses çıkaramayacak olmandan ne kadar da yararlanıyorlar, dağları aşan arşa değen egolar, sanki bişeyimizi görmüş gibi güvensizlikler. Ses yükseltmeler, aşağılamaya çalışmalar.

Ne bu insanların derdi Allah aşkına? Hayatımızda herşey yolunda giderken, işyerindeki ya da başka bir yerdeki insanlar yüzünden neden bütün dengemiz bozuluyor?

0|1
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Haklisin Nur. Kendi egolarini tatmin etmek icin yapiyor cogu bu tur seyleri. Ama bu tarz insanlarin ikili iliskilerinin cok kotu olmasi asil problem. Gecinmeyi pek fazla bilmezler, konusmayi ve hitap etmeyi ise hic bilmezler.

Senin bahsettigin sekilde olan tipleme bizim sirkette de vardi yonetim kurulu uyesi olarak gorev yapiyordu. Bana o sekilde davranmasina izin vermedim. En fazla beni kovabilirdi.

Kaybedecek bir seyin olmadigi zaman sen ondan ustun oluyorsun.

Bir de bu acidan bak.

En fazla seni kovabilir. Yetkisi var ise tabi...

Cevap vermekten sakinma bence.

1|0
    0|0
    • Bende izin vermiyorum öyle oldukça daha fazla üstüme geliniyor. bir insanın herşeyine laf mı edilir diyemiyorum edilirmiş, öğrenmiş oldum. Kaybedecek bişeyim yok nolur en fazla söylediğin gibi işimden olurum. Karakterimden ödün vereceğime bir ay işsiz kalırım. O kadar sinirliyim ki hala.
      Güzel yorumun için teşekkür ederim:)

• :) Rica ederim, bol sanslar.

En İyi Kız Görüşü

• Boylelerini varya is cikisi bulcan bir kösede aklindan gecen yum iskenceleri yapican ozellikle staj zamani canima okuyan para vermeyrn ve ilk is tecrubemde kandiran patron o ikisi insallah bir gun denk gelir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bende de vardı öyle bir dert şu an avukatlığım şirketle ve 4 aydır işsizim. Pişman mıyım? tabikide değilim. Aman sabredeyim iş bulmak zor bulmuşsun fıstık gibi işi idare et diye diye 5 yılı devirdim sonra bir geçmişe baktım sonrada oradaki geleceğime, Bu iş bana ne kazandırdı dedim kendi kendime, cevap basitti hiçbirşey! ve bende ilk iş bir avukatla görüşüp sözleşmemi fesih ettim. Böyle insanlar bizim gibilerin korkularından besleniyorlar nası olsa işi bırakamaz ihtiyacı var yüklendikçe yüklenelim. Ya sen korkularının esiri olacaksın ya da korkuların senin esirin!

1|0
    0|0
  • Hayatlarında pek saygı görmeyen insanlar bu tür as üs ilişkilerinini olduğu yerde gereksiz ego ve baskılar ile kendilerinin ezik ruhlarını tatmin etmeye çalışıyorlar

1|0
    0|0
  • Ne demis sezen ablamız geçer geçer daha öncekiler gibi buda geçer kanks

1|0
    0|0
  • Ben turizmciyim. 5 yildizli otellerde resepsiyonistlik yapiyordum. Her yerde kamera surekli izleniyorsun. Basinda sefi muduru vs 10 tane üst. Hic birine taviz vermedim ve bu durumdan sikilarak isten ayrildim. Kendi turizm sirketimi kurdum. Simdi kendi isimin patronuyum ve hic bir elemanimi ezmiyorum aksine hepsine gulumsuyorum. Bu egosunu oksatan insanlar tamamen kalitesiz ve ozguvensiz insanlardir. Unutma kalite asla tesadüf degildir.

1|0
    0|0
  • Benimde hiç tahammülüm yok bu tip insanlara. Sırf bu yüzden kendi işimin kölesi olmayı seçtim ben, başkasının kölesi olmaktansa. İşçiliğin diğer adı modern kölelik maalesef...

1|0
    0|0
  • işte bunlar bize ders beinde var öyle amirim kafamı duvara vursım geliyor bana emir verdikçe

1|0
    0|0
  • Hayirdir seni bu kadar sinirlendiren ne oldu eğer kurumsal yerse sikayet hakkini kullanabilirsin

1|0
    0|0
    • Malesef kurumsal değil. Özel bir yer.

• Mecbursan katlanmalisin hic kendini bosa uzme insanlar boyledir siyasi davran ki sinirlerin bosa yipranmasin

• Çünkü orda çalışan olarak senin üsttünde hakimiyetleri var

Dışarı çıktıklarında oksijenden farksızlar

1|0
    0|0
  • insanlar evinde mutsuz olunca işyerine yansıtıyor maalesef, işyerinde çok iyiyse de evinde mutsuz ediyor insanları. bir yerden patlıyor egolar

1|0
    0|0
  • Evde karısına söz geçiremiyor gelip millete çatıyolar 😑

1|0
    0|0
  • Hepimizin gideceği yer belli Allah islah eylesin ne diyelim

1|0
    0|0
  • İş hayatında her şeyi kişiselleştirmek, her uyarıya alınmak insanın ömründen götürür. Hakaret etmemek şartıyla yönetici konumunda olan kişilerin bir miktar sert tutum takınmaları, gerekli tedbirleri almaları kaçınılmazdır. Böyle davranan herkesi ego sahibi, burnu büyük gibi görmek doğru değil. Bazı konumlar hata affetmez. Elbette bazıları gerçekten kibirli, çalışanlara karşı aşırı şüpheci ve saygısız olabilir ki bunun adı 'mobbing'tir; suçtur. Şikayet edilmeyi hak ederler.

0|0
    0|0
    • Konu şu ki;şirket sahibine gidip kendimi tanıtmamışım, gelip geçerken sürekli suratıma baktı durdu, bende her seferinde ya tebessüm ettim ya da baktım bişey söyleyecek galiba diye. Bana sen kendini neden tanıtmıyorsun diye odada belki 8 kişinin önünde bir güzel kükrerdi Aslan mübarek, bende siz hem yoğundunuz Hemde çekindim ben dedim. Ki gerçekten herkesin önünden geçerken titrediği, çok sinirli bir Ada'm. Sen mi çekindin git şu saçına suratına bak sende çekinecek tip mi var Dedi. Gerek yokmuş tanışmaya da çık git şurdan, bir daha seni bu katta istemiyorum aşağı kata in orda çalış Dedi. Nasıl?

• Başkasının önünde fırça atmak hiçbir şekilde tasvip edilemez. Şirket sahibi diyorsunuz. Siz de orada çalışansınız sanıyorum. Arada tampon bölgeler, şef vs olur normalde. Anlattığınız olayda başka bir sıkıntısı varmış patron beyin bence; kötü bir tavır sergilemiş. Sonuçta orası tanışma yeri değil...

• Bende öyle düşünüyorum ki çalışan birinin gidip lank diye ben şu şuyum demesi bana mantıksız geliyor. Bana deseki görüyorum seni bu aralar kimsin? Ben bişey zannedip kendimi gidip tanışamam ki. Ayrıca ne yüzümde makyaj var ne saçım başım bişeye benziyor. O kadar gereksiz bir ego tatminiydi ki. Her neyse

• Borsa gibiyiz, yükselip alçalmalar gün içinde oluyor. Monoton olsa daha mı çekilir bir hayat olurdu? Sanmam.

0|0
    0|0
    • Adamlar yükselip alçalacak diye ben ya da başkaları manyağa mı bağlayalım?

• Yapcak bişi yok :) insan ilişkilerinin temelinde var bu :) sen annenle babanla hep canciğer kuzu sarması değilsin dimi? ya da en yakın arkadasınla? Bunun gibi düşün. İnsan ilişkilerinde öfke, sinirde var güleryüz mutluluk pırıltılarıda var.

• Zaten takıldığım nokta bu kadar değil. O kadar arkalarından konuşan, iş yapmayan insan var onlara kimse bişey söylemiyor. başladığım günden beri ne kimsenin bişeyine karıştım ne beni ilgilendirmeyen bişey için yorum yaptım, hep saygılı oldum ki geçerken ayağa bile kalkıp karşıladım. O kadar zor geldi ki? Haketseydim keşke de şu an içimde kalmasaydı

• Hayat zor. katlanmakta zor. Umursama.
    s. e

0|0
    0|0
  • Avradiynan kavga edip sana mi patladi yoksa 😂😂😂

0|0
    0|0
    • Bilemicem artık ne çeşit bir manyaklar

• Genelde boyle oluyor ya, bjr yerde sikinti yasiyorlar bunu isine yansitiyorlar. Bu kisiler genelde olgunlasmamis is ile ozel hayatini ayiramayan insanlardan kaynakli

• Sistem bozuk:)

0|0
    0|0
  • sen adamı ada' m olarak yazarsan çok laf yersin :D

0|0
    0|0
  • boş yere bağırmamıştır elbet kızdırcak bişey yapmışsındır

0|0
    0|0
    • Sende böyle bir tipsin sanırım? Ne dersin?

• :) seni olmayan beyninle Başbaşa bırakıyorum, hiç laf dalaşına girmicem. İsrafsın.

• senin benle laf dalaşına girmen için aklın olması lazım o da yok sende. Sen işini yap hadi yürü anca

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...