Ben ne yapıcam böyle hayat nasıl geçer?

Bir şeyler olmasını, hayatımda biri olmasını istiyorum sosyal davranıyorum tanışmak istediğim biri olursa gidip tanışıyorum ama bu noktada takılıp kalıyorum tanıştığım kişiyle birşeyleri devam ettiremiyorum aslında istiyorum ama o an istemsizce geri adım atıyorum pasif kalıyorum bunu da karşıya hissetiriyorum bu yüzden ciddi anlamda bir değişklik olmuyo bu beni mutsuz ediyor bu bunalım beni etkisi altına alıyor ve cevreyede kendimi böyle yansıttığımdan olacak olanda olmuyor. bu psikolojik durumdan kurtulmak istiyorum neşeli olmadığım halde neşeliymiş gibi yapamıyorum. siz mutlu insanlar karşı cinse 7/24 pozitif görünmeyi nasıl başarıyorsunuz.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öncelikle hayatında bir şey yok
    İkincisi her zaman gülen insanlar mutlu olan insanlar değillerdir , Son olarak da elindekilerin kıymetini bil

0|0
    0|0
    • yok aslında benle ilgisi yok ben üzerime düşen görevi ilk adımı atıyorum ama karşılık yok tepkisiz kalıyorum birisiyle tanışıp ikinci gün gördüğümde sanki dün tanışmamışız gibi davranıyor ben de o öyle yapınca galiba istemiyecek diye geri adım atıyorum.

• bir hadisemi anlatayım karşı cinsten biri gözümün içine baktı ben de öyle başta üstüme alınmadım. sonra 2 kez göz göze geldik gülümsemek istedim ama hemen atlamış gibi olmayım diye gülümsemedim 3. geldi gülümsedim ve bana pasta yermisin diye sordu ben salak teşekür ederim canım istemiyo dedim gönderdim kızı arkadaşı geldi valla alın çöpe gidicek bunlar dedi aldım salak salak arkasından bakarak kahroldum niye kabul etmediğim için sonra defalarca karşılaştık meraba meraba falan en sonun aylar sonra bir adını sordum nihayet biraz sohbet ettik öğrendimki sahnenin birinde solistmiş. bir süre sonra f. booktan bulup ekledim ve kabul etmedi şimdi beni görünce görmemezlikten geliyo :/

• Bu öyle utanılacak ya da yani hayiflanacak bir hata değil aksine iyi yapmışsın reddetmekle, zaten öyle bakan ve pasta teklif eden kızdan hayır gelmez o ayrı ama buradaki durum daha başka

• Bu kadar düşünürsün devreden çıkarsın. Az düşün çok hareket et.

0|0
    0|0
    • çok hareket et ne demek mesela bir tavsiyen var mı?

• sosyal olmak konusunda kadınlarla erkekleri kıyaslama zira erkeklerin sosyal olma çabaları sapık zannedilmeleriyle hüsrana uğruyor.

• Evet maalesef bu yüzden soğuk kanlı ve mesafeli olmak zorunda. Halbuki ayrım büyük. Bence sabırlı ol insanları hata yaparak veya engel görerek tanıyabilirsin. Pes ederse 30 yaşlarda aynı sorunu da yaşarsın.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...