Acayip sinirlerim bozuldu arkadaşlar bir fikir verin lütfen?

Arkadaşlar benim uni de ayni sinifta olduğum ve görece yakin olan bir kız arkadaşım var , bununla epeyce zaman vakit geçirdik bugüne kadar fakat zaman içinde farkettim ki ben mesaj atmazsam atmiyor ve sadece isi düştüğünde mesaj atıyor , ancak okulda yanıma geliyor ve çoğu kez yakin davranıyordu , neyse bu günlerde okulun son dönemleri olduğundan görüşemedik 2-3 hafta falan oldu , ama bu sırada bana hic mesaj atmadı , hic sormadı geçen hafta sadece son derece samimiyetsiz bir mesaj attı ve kisa suren mesajlasmamiz oldu, ardından 1 hafta geçti ve bugün de okuldaydım ve bos vaktim vardı aradım dedim görüşelim, önce niye birseymi oldu ki dedi, ardından yeni uyandım uzun sürer gelmem o yüzden iptal edelim dedi, sonra arayıp istersen 20 dk ya geleyim dedi ben de iyice sinirlendim, yüzüne bir sey demedim artik ama kapadim teli , az önce de mesaj atmış bir sorun yok dimi diye, ya arkadaşlar nasıl sorun olmasın ben bu kıza o kadar değer verdim, mutlu olsun diye o kadar çabaladım, gördüğüm muameleye bak, cevap vermedim mesaja da, ne yapayım sizce iyice çıldirtti beni artik

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• :) çıkarsiz alakadar olacağıniz insanlarla arkadaş olmalisinz. Nerede hani yok ki demeyin sadece etrafında olmayabilir.

0|1
    0|0
    • Buna nasıl davranmalıyım artik yarin okulda muhtemelen karsilasicaz

• Nasil hissediyrsan ona yönelik konus. Kestirp at demedim ben. Seni kirdigini ve neden yaptığınız sor. Ciddiye alinacak tavir sergilemezse o zaman ben seni anladım der iplerini koparisin.

• Peki çok çok teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen elmayi seviyosun diye elma da seni sevecek degil. Sevmiyodur degil ama ayni derece olmayabilir kirilma. He kirilman, beklenti icinde olman da normal ama kendini bu beklentiden uzak tutman senin icin iyi olur. Teli kapatinca ulasmaya calismasi da bir degerin oldugunu gosterir. Buarada şu da var; senin verdigin deger ve yaptiklarin, onun gormeye alistigi bir durum halini almis olabilir, buyuzden de ek caba icine girmiyor da olabilir. Mesafeyi, gordugun karsiliga gore ayarlamani tavsiye ederim.

0|1
    0|0
    • Yarin okulda karşıma sivas muhtemelen o zaman ne yapayım peki

• Karsilasicaz

• O sana gelirse ters davranma, kirgin oldugunu soylersin nedenini sorar zaten konusursun. Yalniz ilgi sana gostermeye zorluyo gibi olma, sadece kirginliginin sevginden oldugunu soyle.

• iyi yapmışsın arkadaşım ne o öyle sadece işi düştüğünde seni araması hiç hoş değil, zaten galiba okulda pek tanıdığı yok ve sen büyük ihtimal ine k bir tipsin bu yüzden seninle takılıyordur , seni kullanmasına izin verme

0|1
    0|0
    • İnek tiplerden değilim ve aslında okulda pek çok tanıdığı da var , aslında ikimiz de okulun ilgi duyulan tipleriyiz , hatta ben biraz daha fazla ama yani bu yaptıkları beni delirtti artik ya cevremde bir suru kız var zaten ama buna ayrı değer veriyordum ancak beni çok kirdi ve içinden çıkamıyorum artik

• normal davran sen bir şey yapma o yapsın
      insanlara çok değer vermemeni öneririm

• Peki teşekkürler

• Bence çıkar hayatından git konuş böyle oldu de. Benim 5 yıllık arkadaşım da uzun süreli ilişki yapınca bana böyle davrandı bana hava atar gibi ben gidip niye böyle yaptın demedi direk konusmadim zaten şu an staj dönemi okul açılınca görecek o bana dusecek. Anlayacagn değer verince kendi değerini kaybediyor. Brn onun hep yanindaydm sende tepkini göster derim.

0|1
    0|0
    • Yarin okulda son kez karsilasicaz ne yapayım ya da simdi mesaj mı atsam

• az önce measj attım hissettiklerimi açıkça ve kibar bir dille ifade ettim, sanırım buradan sonrası artık onda ama biliyor musun ona gerçekten değer verdim, hep korudum böyle olmasına çok üzüldüm

• Tabi değer verdiğin için üzüldün sonuçta onu benimsediysen ama o senin kıymetini bilememiş seni çok iyi anlayabiliyorum

• Kız seninle oynuyor. Af edersin ama kadın olmaktan utanır oldum, çoğu orsp be kardeşim. Kalbinize de koynunuza da alacağınız kızı iyi seçin.

0|1
    0|0
    • Ne yapayım peki artik

• Gorusucez

• Konuş ama soğuk dur, ilgilenme onunla.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...