Acayip sinirlerim bozuldu arkadaşlar bir fikir verin lütfen?

Arkadaşlar benim uni de ayni sinifta olduğum ve görece yakin olan bir kız arkadaşım var , bununla epeyce zaman vakit geçirdik bugüne kadar fakat zaman içinde farkettim ki ben mesaj atmazsam atmiyor ve sadece isi düştüğünde mesaj atıyor , ancak okulda yanıma geliyor ve çoğu kez yakin davranıyordu , neyse bu günlerde okulun son dönemleri olduğundan görüşemedik 2-3 hafta falan oldu , ama bu sırada bana hic mesaj atmadı , hic sormadı geçen hafta sadece son derece samimiyetsiz bir mesaj attı ve kisa suren mesajlasmamiz oldu, ardından 1 hafta geçti ve bugün de okuldaydım ve bos vaktim vardı aradım dedim görüşelim, önce niye birseymi oldu ki dedi, ardından yeni uyandım uzun sürer gelmem o yüzden iptal edelim dedi, sonra arayıp istersen 20 dk ya geleyim dedi ben de iyice sinirlendim, yüzüne bir sey demedim artik ama kapadim teli , az önce de mesaj atmış bir sorun yok dimi diye, ya arkadaşlar nasıl sorun olmasın ben bu kıza o kadar değer verdim, mutlu olsun diye o kadar çabaladım, gördüğüm muameleye bak, cevap vermedim mesaja da, ne yapayım sizce iyice çıldirtti beni artik

0|0
50

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...