Karşı cinsten olsaydın nasıl biri olurdun?

Erkek olsaydım çok p. ç olurdum, kız olsaydım önüme gelene verirdim (kalbimi) klişelerinden çok daha orijinal cevaplar istiyorum.

Hayır, erkek olsan pç olmazdın. Özgüvenini zedeleyecek milyon tane nedenin olurdu.
Sen de kız olsan önüne gelenle işi pişiremezdin çünkü toplum baskısı falan filan.

O yüzden, libidolarınızı bir kenara bırakıp da gelin.

0|2
26|17

En İyi Kız Görüşü

• Fazlaca gururlu ve ilk adım atmayı sevmeyen bir insan olduğumdan erkek olsaydım yanmıştım, batmıştım, bitmiştim.

Erkek olmak, erkeklerin fiziksel gücünden ötürü bana her daim daha çekici gelirdi. Toplumda daha özgür olduklarını sanırdım ama artık öyle sanmıyorum. 21. yyda erkek olmak çok daha zor ve sorumluluk isteyen bir durum.

Bir erkek olsam, sapık addedileceğim korkusu ile belki istediğim gibi davranamazdım bile. Ayrıca erkeklerin kadınlar için uğraşması fikri beni yorardı. O kadar tembelim ki kadınken sorun olmuyor ama erkek olsam nasıl uğraşacaktım ben kadınlarla. Alman usulü takılmayan kadına sinir olurdum ben mesela. Küfrederdim içimden, valla bak.

Trip olayını sevmem, bana trip atılırsa anlayışlı olmazdım. O yüzden adım nanköre, vefasıza çıkabilirdi. Kadınken bu kısım hiç sorun yaratmıyor.

Erkeklerin üzerine yıkılan ''erkek ağlamaz, erkek güçlü olmalıdır, erkek her daim ileri atılmalıdır, erkek romantik olmalıdır, erkek dediğinin parası olmalıdır, erkeğin arabası olmalıdır, erkek trip de çekmelidir vs vs'' yargılarından dolayı feminizmin karşına bir maskülenizm kurabilirdim. Zira ben erkek olsam bunların hiçbirini yapacak gücüm, şu anki ruhumu baz alırsak yok.

0|1
    0|0
    • Sizi ayakta alkışlıyorum sayın guru. Son samurai gibi bişeysin şerefsizim 😂

En İyi Erkek Görüşü

• Zengin koca bulur altıma jip çekerdim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Erkek olurken boyum sabit kalacaksa çok kötü bir durum hayal edemiyorum.
    Sabit kalmayacaksa bilgisayar mühendisliği falan okumak isterdim. Onun dışında daha özgüvenli olurdum. Daha çok gezen bir tip olurdum.

0|2
    0|0
  • Duygusal ve romantik olurdum sanırım. Anlayışlı olurdum, empati kurmayı bilen biri olurdum, ilgili olurdum..

0|1
    0|0
  • "Erkek olsaydım, sevdiğim kadın dolabı her açtığında 'sen her halinle güzelsin' yazısıyla karşılaşırdı. Evdeyim diye yalan söyleyip 10 dakika sonra aşağıda seni bekliyorum diye mesaj atardım. Ağlatmazdım. ağlıyorsa tutup göğsüme basardım. Onu sevdiğimi sürekli söyler, hatırlatırdım. Sorunlarımız olduğunda kestirip atmak yerine geçecek hepsi derdim. Kalbini paramparça edeceğimi bilsem de, onu kandırmak yerine her şeyin gerçeğini delikanlı gibi söylerdim.
    bir sebepten erkek olamadım. böyle bir erkek olsaydım eğer, beni tanıyan kadın benden sonra kimseyle mutlu olmazdı.
    Belki de bu sebepten böyle bir erkek hiç yaratılmadı. "

0|1
    0|0
  • Sen gibi olurdum.

0|1
    0|0
  • Erkek olsam Şu an oldugumdan farkli bir sey olmazdim iste bir hoslandigim cinsiyet kizlar olurdu okadar:D

0|0
    0|0
  • Eğer ben bir erkek olsaydın tam bir ıssız adam olurdum. Aşkla meşkle alakam olmazdı. Kendi halimde takılmayı, bana dokunmayan yılan bin yaşasın modunda gezmeyi tercih ederdim. Çünkü günün birinde bir kadının geleceğini ve hayatımı alt üst edeceğini bilir, o güne kadar da yalnızlığımın keyfini çıkarırdım. Alt üst etmek derken kötü anlamda değil ama, beni tamamıyla değiştirmesinden bahsediyoruz: Derler ya, aşk adamı allak bullak eder diye, hah o hesap işte!

0|0
    0|0
  • kendime bakardım öncelikle. mutlaka vücut calısırdım mesela, temiz bir erkek olurdum. Çalışkan olurdum. ADAM olurdum. bir kızdan hoslanmasam da, onunla cıkıyorsam benimle oldugu süre boyunca mutlu etmeye calısırdım. Bencil olmazdım. kızlara hatun, aşkım falan demezdim.
    Güzelim ya da bebeğim yeterli olurdu.
    Ağır olurdum ama eğlenmesinide bilirdim. Sevdiklerimide hakkımıda sonuna kadar korurdum. Korkak olmazdım.
    yerine göre davranmasını bilirdim.

0|0
    0|0
  • Adam olurdum her kiza yavsamazdim😉

2|0
    0|0
  • Erkek olmak istemezdim. Muhtemelen travestiye dönerdim. Kadınlık daha güzel ben kadınlığımı seviyorum

0|1
    0|0
  • Erkek olsam "Adam" olup kızların duygusuyla oynamazdım.

0|0
    0|0
  • Değişen hiçbir şey olmazdı fiziksel özellikler dışında. Bir spora takardım kafayı yine kitap okurdum yine film izlerdim kendi halimde takılırdım ilgi çekmeyi sevmezdim

0|0
    0|0
  • Müzmin mastürbasyoncu :/

0|0
    0|0
  • Kendi halinde takılan biri abartmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • erkek olsam kızlar soruyorda takılmazdım :)

0|0
    0|0
  • Karşı cinsten olsam asla karşıdaki kirmaz, alçakgönüllü , dürüst , önüne gelene yatan değil de kalbimde sevdiğimi yatıran biri olurdum.

0|0
    0|0
  • Erkek olmak istemezdim onune gelenle yatıyo :D cinsimden memnunum

0|0
    0|0
  • erkek olsaydim ayri eve cokdan cikmis olurdum aileme hesap vermek zorunda olmazdim sürekli gezerdim evlenmezdim kendimi bir tane kadina adamazdim💪

0|0
    0|0
  • Erkek olsam korkusuz cesaretli bakışlariyla millete korku sacan biri olurdum :D

0|0
    0|0
  • Ayni olurdum

0|0
    0|0
  • ağdadan kurtulurdum, sakal bırakırdım belki tesbih çekerdim fjdnj

0|0
    0|0
  • erkek olsam süper olurdu :D

0|0
    0|0
  • şimdi neysem yine öyle olurdum

0|0
    0|0
  • o zaman havamdan geçilmezdi :/

0|0
    0|0
  • Erkek olsaydım hayatıma tek bir kadın alıp onu mutlu etmek için çabalardım

0|0
    0|0
  • muhtemelen hopeless romantic bir tip olurdum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• kız olsam çok değişik şeyler olurdu :D
    burada kızlara finansal kölen olayım diye mesaj atanlar var :D :D biri veya birkaçı bana mesaj atsaydı bedavadan yaşardım sdfdsfdsf :D :D :D
    enayi bol memlekette :D :D

0|0
    0|0
  • sanırım içine kapanık olurdum
    ki şimdiye evlenmiş birkaç cocuk sahibi olmuştum
    kız kardeşlerim 20 yaşında evlenmişlerdi:)
    coluk cocukla ugraşırdık ya

0|0
    0|0
  • firtik olurdum

0|0
    0|0
  • gerçek mana da bir cevap istiyorsan bence yaşamadan bilemeyiz. tahmini bir cevap veriyim ;
    karakter olarak entellektuel , azgın , içine kapanık biri olurdum. keşke erkek olarak doğsaydım cümlesini sık sık kullanırdım. erkeklerin bana hep oral yapmasını hayal ederdim. bakireliğimi önemsemezdim yatardım biriyle. ped bağlamaktan nefret ederdim.

0|0
    0|0
  • Ben kız olsam hala kpss sınavlarında sürünüyor olurdum
    malum kızlarımız başarılılar ama sınavlarda sitresten aynı başarıyı gösteremiyorlar

0|0
    0|0
  • Giderli bir hatun olurdum.

0|0
    0|0
  • Erkekleri donumda sallardim o derece 😂

0|0
    0|0
  • Evde kalırdım ben yahu, odunluğum sağolsun

0|0
    0|0
  • manken olurdum :))

0|0
    0|0
  • seksi :D

0|0
    0|0
  • Sıradan bir kız gibi olurdum

0|0
    0|0
  • Çok rahat süs püs sevmeyen komik bir kız olabilirdim

0|0
    0|0
  • okşan.

0|0
    0|0
  • Karşı cins olmadan bilemiycem

0|0
    0|0
  • Sahibe olurdum erkekleri kölem yapardım

0|0
    0|0
  • Abi açık açık söylüyorum. Kız olsam kesinlikle namuslu orospulardan olurdum. Elletir hatta anal yapar ama kızlık zarimi kıvama saklardim. Çok fena birşey olurdum ben :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...