Sevgilime mangal yakmaya gidelim dedim ama?

Ya ben acik havayi piknigi falan seven bir insanim sevgilime mangal yakmaya gidelim bir ara bayagi oldu ozledim dedim ya kizim sen kıro musun mangal nedir dedi ne var bunda miss gibi hava denizede gireriz hem dedim ya sacma salak konusma disarda bir yerde yeriz mangali kim ustunu kirletcek dedi sonra ben yakarim olmadi dememe ragmen ikna edemedim niye boyle ot bu cocuk? Ya sen erkeksin millet kiz arkadasini zorla gotuyor mangala ben yakca dedigim halde tik yok galiba ruh okuzum degil?

0|1
1|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Herkes hoşlanacak değil.

0|0
    0|0
    • Erkek o ne demek hoslanmiyorum

• Hayir banane ya hoslanacak hoslanmak zorunda gitsin annesiyle dantel orsun o zaman tovbe yarabbi 😂

• :d umarım hoşlanır o halde. :d

Erkekler Ne Diyor 18

• Valla mis gibi mangal işte. Ateşi yakması ayrı bir keyif. Pişirmesi ayrı bir keyif. Emek verilen yemekten daha güzel ne var anlamadım ki

0|0
    0|0
  • Seninkisi tam kro aslinda mal ben sevgilime napmamki ve yaptiktigim icin kaybettim Şu an baskasiyla cikiyo

0|0
    0|0
  • oyy bana da bole kız lazım aqq o kesin bilmiyodur yakmayı ondan :D

0|0
    0|0
  • keske banada sevgilim bunu dese :D

0|0
    0|0
  • Ah ban olcam arabamin arkasinda her zaman mangal tabure ve masa takimi çadir uyku tulumu kamp lambasi çira cesitli avcilik malzemeleri bulunur fakat bana da hic dogayi seven bir kiz denk gelmedi arkadas

0|0
    0|0
    • Oha kardes sende cosmussun masallah 😂

• Oyle trilyon neyim bilmem avcilik klubunden bazi arkadaslarda var hepsinin ortak ozelligi icinde odalari var tamamen kapali mekan ev gibi ben bir kac kez kullandim acikcasi begenmedim ayni ev gibi cadirdaki gibi dinç temiz uyanamiyosun

• Hem cadirda sevgilin bir ses duyunca korkup sıkı sıkı sariliyo sana ;)

• zengin şeyi mi oyunmu yapıyor

0|0
    0|0
  • Hahahahah mangalı sevmeyen erkek demek
    çok metroseksüelmiş :D
    severim sevgilimde sevmeli :)

0|0
    0|0
  • Entelcan, kibarcan bir Berkecanla birliktesin. bir cacık olmaz ondan..

0|0
    0|0
  • mangal yakmayı herkes beceremez :) rezil olmak istememiş ve bazıları yaşamayı eğlenceyi bilmiyor maalesef

0|0
    0|0
  • Ben sevsem giderdim galiba :D Bu çocuk da ters giden bir şeyler var.
    #HayalperestPisicik

0|0
    0|0
  • Yaw he he çirkinprensinle başarılar haha:)

0|0
    0|0
  • Gel ellerine yapayım sana boşver otoburlarla takilma

0|0
    0|0
  • galiba

0|0
    0|0
  • valla senin gibi bir hatun bulamadik :( sen de gitmissin kafa gore birini bulamamissin...

0|0
    0|0
  • Bulmuş da bunamış bu çocuk ;)

0|0
    0|0
  • ruh okuzunu bılmem ama okuz oldugu kesın. gel kız valla ben sana yakarım yemınle uzuldum yemın ederım

0|0
    0|0
  • mangal deme barbeku falan de : DD awk denyosu ya kızıalıp tadını çıkartmıyorda napıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...