Eve biri mi girmiş😰?

Evde kimse yok ben de daha yeni odamdan çıktım, kapının oraya gittim hani kapının yanına plastik ince uzun bir sey yapışık olur ya heh kapı kapalı ama o aşağı kadar soyulmuş içeri düşmüş, kapının yanındaki banyonun da kapısı kapalı ışığı açık abahah sinirlerim bozuldu Şu an odamda kendimi kilitledim oturuyorum 😄 saka maka çıkamıyorum dışarı yahu ne yapacam😰

Güncellemeler:
Bir cesaret ciktim tum odaları dolaştim en kisa zamanda komsularin numaralarini aliyorum bir daha olursa kalbime inecek 😄

0|1
1|14

En İyi Kız Görüşü

• Çıkıp tencereyle dal odanda kitli durduğun zaman ev güvende sayılmaz, evine girdi sonuçta bayıltsan zarar versen ceza almazsın bile

0|0
    0|0
    • Odamda tencere bulamam ama az bir cesaretimi toplayayim bir elimde birber gazi bir elimde vazo gidip bakacam artik

• Aynen o aklıma gelmedi ne tenceresi ya jywkvuygıhuqwojıp İyi şanslar :D

• Yatak odasina girerse o dedigin gecerli, yatak odasi disinda oldursen bile yatak odasina tasimasi gerek 8)

Erkekler Ne Diyor 14

• Biri girdiysede yatıya gelmemıstır cık kanks

0|1
    0|0
  • Apartmanda konu komşu yok mu telefonu olan?
    Ara zile bassın? Birsey olursa çığlık atarsın duyar seni ya da telefon acık o zile bastığında kapatmadan telefonu kapıyı açmaya gidersin iste?

0|0
    0|0
  • Kedidir kedi

0|0
    0|0
  • Cocuklari evde yalniz birakiyolar, ahh yazik.

0|0
    0|0
  • Birşey olmaz kim girecek ya.

0|0
    0|0
  • Biber gazı yok mu?

0|0
    0|0
  • 155i ara söyle 112 de ara sana destek olsunlar geçmiş olsun umarım yanılırsın hırsız olmaz

0|0
    0|0
  • O dediğin lastik belli bir zamandan sonra düşüyor zaten
    Çık evin içini gez bak yine de

0|0
    0|0
  • Ailen nerde

0|0
    0|0
  • ben girdim xd

0|0
    0|0
  • in baksana ne oturuyorsun orda

0|0
    0|0
  • Trolll

0|0
    0|0
  • Korkma ben varım şimdi o açık kalan banyonun ışıgını söndür ve buraya gel

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...