Sınıfta herkese rezil oldum ne yapmalıyım?

fen dersindeydik fen dersinden sınav olduk ondan sonra diğer derse geçtik.. biri de gidip öğretmenime demişki ben kopya çekmişim. halbuki çekmemiştim kopya ve daha sonra öğretmen sınıfımıza geldi ve dediki sen kopya mı çektin ben konuşamadım. çünkü ben çok duygusal biriyim ve hemen gözlerim doldu ondan sonra fen öğretmeni sözlüme çok düşük verdi ve ben daha çok ağlamaya başladım çok korkuyordum. öğretmen sinirlendi ve benim neden ağladığımı sordu ben de korktum ve dedimki babam beni tekstilde çalıştırıcak eğer derslerim düşük olursa dedim ve herkes birden bana baktı ve ben çok utanıyordum resmen herkese REZİİİİLLLL oldum şimdide okula gitmeye korkuyorum lütfen yardım edin allah rızası için?

0|1
3|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Boşver kim hakkında ne düşünürse düşünsün , rezil olmamışsın sadece kendini ifade edememişsin bu yzden rezil olmuşsun gibi hissediyorsun. Her zaman için kendin önemlisin başkaları hakkında ne düşünür bunu önemseme , eğer önemsersen kafan hep takılı kalır ve başarılı olamazsın. Eğer hala takıyorsan öğretmenin dersinize girdiğinde arkadaşlarının gözü önünde size öncesinde kendimi doğru ifade edemedim bir kaç bişey sylemek istiyorum dersin. Burada bize nasıl anlattıysan hislerini anlatırsın. Ben sınavda kopya çekmedim arkadaşım neden byle bişey syledi bilmiyorum. Ben duygusal biri olduğumdan siz bana kopyamı çektin diye sorduğunuzda cevap veremedim ve ağladım. Korkumdanda siz neden ağladığımı sorunca yalan söyledim hepsi bu dersin olur biter.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Allah aşkına gidip konuş hocayla aynen böyle söyle bak anlar seni

0|0
    0|0
  • utanılacak birsey görmedim bence öğretmene kopya çekmediğini söylemen yetrliydi

0|0
    0|0
  • bu sümsük halinle bu yaşa iyi gelebilmişsin

0|0
    0|0
  • Fen dersimi kaçıncı sınıfsın sen ya

0|0
    0|0
  • Canım öğretmeninle konuş gerçeği anlat cesur ol hakkını ara

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Demek fen dersindeydin.. Fen dersi ortaokulda olur, yani site kurallarına aykırısın alın bunu al al al al :D Sanane lan mitokondri çekersem çekerim de geç.

0|0
    0|0
  • Bunda utanacak ne var. O öğretmene diyemedinmi kopya çekerken gördün mü diye? Kanıtlayamadığı şeyden sana ceza veremez. Rezil oldum diye düşünme hiç bişey senden önemli değil bırak insanlar ne düşünürse düşünsün.

1|0
    0|0
Yükleniyor...