Kadir Mısıroğlu'na inanan var mı gerçekten?

Hac paralarıyla kendine bebek'ten ev alan bir adamın tarih bilgisi nedir?
Okul bitirmemiş bir adam ne kadar tarih bilebilir?
Kadir Mısıroğlu'na inanan var mı gerçekten ?

Güncellemeler:
Güncelleme #1
Güncelleme #2

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Misiroglu'ndan fazlasina genelleyebilecegimizi dusundugum bir sey var, toplumda ozellikle ekran yuzleri arasinda bir meslegin bir hakikaten yapan konuya bransa hakimleri oluyor bir de yan urunleri. Icerigi bos dikkat cekmek ve reyting amacli. Bu da onlardan biri. Ama onlarinda ciddiye alan insanlar oldugu icin bence olmamalilar. Sonucta biz canli yayinda " tamam Allah duanizi kabul etti" diye geri bildirim veren amcayi inanip arayan insanlariz.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• BU adam ben kalıbımı basarım ki, ya tamamen aileden gelen Rum ya da Ermenidir.. Çünkü bu kadar Atatürk düşmanı olmak için böylesine kindar bir nesilden gelmiş olması lazımdır.. Aslında bu adam siyonizme uşaklık yapan Türklük ve cumhuriyet düşmanı birinci sınıf vatan haini bir köpektir.. Arkasında dergahına sade köpeklerin değil tüm mahlukatın mıçacağı bir sakallı köpek soyu vardır Muaviye gibi Yahudi köpeği.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Deli raporu vardı galiba bu adamın ismini sıkça duydum ama kitapları vs olsun bakmadım gerek kullandığı dil uslubu sevmediğim için

0|1
    0|0
  • Tanımıyorum bile..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dedesinden duydugu hikayeleri anlatan bir mahlukat cubbeliyi bunu fetoyu hatip oglunu koy bir rokete uzaya yolla 😂

0|1
    0|0
  • Soytarının teki işte. Bunu adam yerine koyup dinleyenler de cahil takımı.

0|1
    0|0
  • Her anlattigi dogru olacak degil tarih bilgisini vs bilmem cokda isim olmaz acikcası bazen karsima cikar bakarim kendi birebir yasadigi kendi gordugu tarihi anlatyigi konular bence dogru digetleri tartisilir. Türkes ve Atsız konusu dikkatimi cekmisti cok msntikli yasanan olaylari anlatti birebir detayli arastirdigimizdada yuzeysel olarak benzerleri cikiyor ama her konuda degil.

0|0
    0|0
    • Peki olayın başı Hac parası toplayıp insanları kandırıp ev alması? Ve yaşadığı olayları anlatması?

• İyide sen beni anlamak istemiyorsun dostum diyorumki bn taniyan eden bir insan degilim isimde olmaz zaten niye demekki pek kaale almiyorum dediklerinde tabiki haklisin benim dmk istedigim iki uc videosunu izledim onlarda digru anlatiyodu bnce yoksa iyi insandir oyledir vs demiyorum anlsmayacsk birsey yok.

• bilmem kendisini

0|1
    0|0
  • Ben güvenmiyorum açıkcası hemde hiç.

0|1
    0|0
Yükleniyor...