İnsan olmak nedir unuttuk mu?

Bildiğiniz gibi Metro Turizm ile alakalı bir facia yaşandı, sağolsun KS halkı 2 dk'da bir sanki hiç soru açılmamış gibi bu konu hakkında soru açmaya devam ediyor :)
Neyse bir haber sitesinde bu konuya yapılan yorum gerçekten beni insanlığımdan utandırdı. Yani site küfüre falan izin veriyor olsa bu olayın açıklamasını çok daha farklı bir şekilde yapabilirdim. Birde bu yorumu beğenen insanlar çıkmış. Rezalet.
Bizde bunu diyen arkadaşı gidip vursak, nasılsa bir gün ölecektin desek olur mu ki acaba?

Yorum yapılan haber:
http://www.ensonhaber.com/yolcu-otobusunde-masturbasyon-yapan-muavin-gozaltinda-2016-05-25.html

Yorum:
İnsan olmak nedir unuttuk mu?

Güncellemeler:
Güncel!
Güncel.

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• 19 tane kişinin yorumu onaylaması da ayrı bir utanç

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kelimeler yetmez. bu adam başka dilden anlıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Her şeye bir bahane üretir olduk!! Olayın vehameti değil bahanesi ne olmalı diye düşünen kafalar..
    Çok yazık!!

3|1
    0|0
  • Beyler sizden rica ediyorum lütfen şunun annesinin yüzüne karşı bir boya badana yapıp nasılsa babanda yapıyordu der misiniz? Sırf bunu yapmak için hayatımda ilk defa erkek olmak istedim.

3|1
    0|0
    • Adamın iğrençliği yüzünden annesine hakaret eden sen de farklı sayılmazsın.

İkisi de tecavüz kültürü, ikiside kadın düşmanlığı.

• @Yelenaselin görüsüne saygılıyım. İstersen küfredebilirsin de zira umrumda değil. Ama o milletin kızının suratına böyle bir şey yaparken hiç 'dur bir ya benimde annem var' demediyse ben hiç diyemem.

• Tecavüz edene idam, tacize de müebbet cezası gelmeli. Destekleyenlere de yine müebbet cezası gelmeli.

2|1
    0|0
  • İğre. nç bir yorum eevet

0|1
    0|0
  • Bunu yazan beyinsiz. Herkes iliskilerinde belli bir seyler yasamiyor.

0|1
    0|0
  • cogu insan unutmus gibi..

0|1
    0|0
  • bu cahillik sadece

0|1
    0|0
  • Oha olaya bak yuhhh

0|1
    0|0
  • Arkdasın ılk cumlesıne katılıyorum dıgerlerınde sacmalamıs
    Fazla abartıldı
    Gerı bır ulkede olur zaten ancak boyle olaylar
    Zaten su ortamda bıle sapık cok ayıpladıgımız sey toplum baskısından utanmayıp yapması

0|0
    0|0
  • Sadece sunu soyliyecegim. doğruları çarpıtan algı var. arkadaşım isterse erkek arkadaşıyla bisey yasamaya gitsin kimsenin harcı değil. o hareketi yapamaz. ne yani çocuk aksam vakti dışarı çıksın oldurulsun ama neymiş cikmiycakmis. kız tecavüze uğramış neymiş zaten bakire değilmiş. yazık yazık vay boyle milletin haline

0|1
    0|0
  • Bunu yapan tecevuze uğrarda bizde zaten uğruycakti deriz inşallah. Eğer tabi kizsa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Gel gör ki doğru düzgün haberlere rastlayalım. Dünyanın gündemine bak biz neyle uğraşıyoru.

0|0
    0|0
Yükleniyor...