Böyle aşırı muhafazakar görünen insanların daha sonra kendilerinin ahlaksız olduğuna şahit oldunuz mu hiç?

Ben etrafımda böyle kızları ahlaksızla itham edenlerin daha sonra kendilerinin ahlaksız olduğunu görüyorum. Kendi ahlaksızlıklarını gizlemek için bunu yapıyor Olabilirler mi?

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• Oldum ama asla yuzune vurmadm herkesin ici farklidir cunku kimseyi rencide etmem sirrini saklarim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• En tehlikeli tiplemelerden birisi. Her yere maydanoz olur. Ona buna giydirir ama kendisinin türlü türlü pisliği vardır.
    Bir kişi bir konuyu fazla sahipleniyorsa muhtemelen oradan bir çıkarı vardır. En basit örneğini dini kullanarak siyaset alanında makam sahibi olanlardan görebiliyoruz. 45 Çocuğumuz taciz edilmiş ama olayın üstü kapatıldı. Böyle daha nice örnekler var.
    Kimsenin iffetinden sorumlu değiliz. Herkes kendi hayatını yaşar. Elbette yavrularımıza tebelleş olanlara izin vermeyeceğiz ama bunun yolu mini etek giyenlere kötü kadın yakıştırması yapmak değil. Erkeklerin abazalıkları ve azgınlıkları kontrol altına alınmalı.

1|0
    0|0
  • Çoğularının en büyük maskesidir bu. Kendi açıklarını ve eksiklerini kapatabilmek için başkalarına b*k atmak. Ve elbette kedi ve ciğer meselesi biraz da. :)

1|0
    0|0
  • bir cok kere sahit oldum ama bu konuyu muslan kiz ahlaksizlik yapiyor diye degil ahlaksiz kiz muslumanligi kullaniyor diye dusunuyor. Tam tersi durumlarada sahit oldum

0|0
    0|0
  • Kurt postunda kuzu , kuzu postunda kurt olan insanlar var. Yani ahlaksizlik naralari atanlar kendileri gizli yapabilirler. Corum du yanilmiyorsam ilahiyat mezunu dernegi baskani 3 kiza taciz etmisti. Trakya uni ilahiyat fakylresi baskani cocuk p*rnosu izlemisti. Bir imam hatip lisesi muduru kizlara imam nikahi kiyip tecavuz etmusti.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle..
    Şimdiye kadar çevremde her kim ki Allahtan kitaptan çok fazla bahsetti, o eninde sonunda üçkağıtçı çıktı..
    Profilimdeki cümlemi kopyalayıp buraya yapıştırayım..
    -------
    "Bir yerde dinin arkasına gizlenme ihtiyacı hissediliyorsa orada her türlü pisliğin yapılması muhtemeldir..
    Ben niye etrafa karşı dindar görünme çabasında değilim? Çünkü gizlemeye çalıştığım bir pisliğim yok.."

0|0
    0|0
  • "Ahlak" denince neden muhafazakarlar ön planda olur ve neden ahlaksızlık yapan sıradan biri olunca mübah görülür kimse birşey demez de bir muhafazakar bir ahlaksızlık yapınca dünyanın sonu gelmiş gibi dev poster haline getirilir?

0|0
    0|0
  • Bu soruya "BEN" demek istiyorum.
    :(
    #Net!

0|0
    0|0
  • Genellikle öyle oluyor. İnsanlarda ne dine saygı kalmış. Ne onlara miras bırakan kişilere

0|0
    0|0
  • Olmadım , olmam da.

0|0
    0|0
  • Çook gördüm takma kafana, kimse göründüğü gibi değil..

0|0
    0|0
  • çooook gördüm

0|0
    0|0
  • kusur görenindir bize öyle öğretildi

0|0
    0|0
  • direkt ben :D

0|1
    0|0
  • Kraldan çok kralcı bunlar anadan oğula nesil heralde

0|0
    0|0
  • Ahlaksızlığın önde gidenleri onların içinden çıkıyor

0|0
    0|0
  • Evet günümüzde cok görüyorum gizli sakli isler ceviriyorlar hep

0|0
    0|0
  • Çok haklısın o kısbe altında neler yapıyorlar neler

0|0
    0|0
  • Evet ama Digerlerinin cok daha fazla kotu ahlakini gordum

0|0
    0|0
  • Kuranda münafık neden var?
    Türkler için yazılmış oraya o

0|0
    0|0
  • hayır. :D ona imkan bile vermiyorum :)

0|0
    0|0
  • evet şahit oldum

0|0
    0|0
  • Haklısın. Herkes karşısındakini kendisi gibi zannederek hareket ediyor zaten.

0|0
    0|0
  • Evet bu dedigine denk geliyorum kimisi sadce konusur bakma sen onlara

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Tanıdığım bütün kendini muhafazakar gibi göstermeye çalışan insanlarda tanık oldum buna. Sorun hata yapmaları değildi. Sorun kendilerini zemzem suyuyla yıkanmışcasına tertemiz göstermeleriydi. Anlatamadım. Hala da devam ediyorlar ama insanların büyük kısmı ne halt olduğunu biliyor.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle dediğin doğru. Başkalarının kusurlarını görürler ama kendilerine bakmazlar 😒

1|0
    0|0
  • Muhafazakar olup ahlaksiz olmayan gormedim desem?

0|0
    0|0
  • Oldum

0|0
    0|0
  • En çok o tarz insanlarda bir yamukluk çıkıyor zaten; artık ağzından ahlak, edep düşmeyen insanlara karşı ön yargıda bulunmamak için kendimi frenliyorum zar zor.

0|0
    0|0
  • aynen zaten ahlakli olsalar uzerinde bu kadar durmazlar belli kavramlarin.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...