Sizce kadınlar mı daha mükemmeliyetçi yoksa erkekler mi?

Sizce kadınlar mı daha mükemmeliyetçi yoksa erkekler mi?

1|3
13|42

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 41

• Çok mükemmeliyetçilerle sevgili olmazdım çok iyi bildikleri gibi yapmaya çalıştıkları için bayıyor bir zaman sonra kadınlar...

1|0
    0|0
  • Kadınlar mükemmeliyetçidir, ama ben kadınlar dan daha mükemmeliyetçiyim temizlik konusunda annem'den daha titizim, ütü yaparım gömleğimi anneme ütületmem benim gibi beceremez çünkü.) biraz farklıyım galiba. Ama genelde kadın mükemmelliyetçidir oysa benim erkek hemcinslerimi askerde görün birde siz kendi elbisesini yıkamayı bilmiyorlar mühendis kimyacı fizikçi öğretmen asker arkadaşlarım oldu, inanın askerde yalnız kaldıkları için ne kadar kötü bir durumdaydılar görmeniz lazım, askere gelirken pırıl pırıl geldiler, 2 3 içinde kokuşmuş elbiselerle geziyorlardı > çünkü kişisel bakım daha doğrusu çamaşır makinesi yoktu herkes elinde yıkardı ütülerdi, erkeklerin %90 bunları bilmiyordu.

1|0
    0|0
  • hanımlar bir adım önde..
    sanırım annelik iç güdüleri bunu tetikliyor

1|0
    0|0
    • İnsanlarda > kadınlar da içgüdü olmaz, akıl ve mantık vardır insanda. İçgüdü hayvanlar da olur.

• Hele hele annelik içgüdüsü hiç olmaz.) o bebeği kendi doğurduğunu bilir ve o yüzden ilgilenir, oysa hayvanlar yavrusunun kendinin doğurduğunu anlamayacak zekaya sahiptirler ama yavrularını ölesiye korurlar bu içgüdüseldir işte

• kadınlar hassastır daha

1|0
    0|0
  • Kadinlar tabiki

1|0
    0|0
  • kadınlar daha detaycı ,

1|0
    0|0
  • Karakterine bağlı kadını erkeği yok diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Kadinlar

1|0
    0|0
  • Erkekler bence

0|0
    0|0
  • Kadınlar Erkekler genel olarak nefes alsın yeter düşüncesinde olmasaydı bu sitede bile siz prim yapamazdınız :/

0|0
    0|0
  • erkekler tabi ki kadın mükemmelliyetçi olsa dünya ekonomisini kadın yönetirdi dünyayı kadın yönetirdi ama erkek yönetiyor bir üstünlük var siz ev işi yapan erkek görürsünüz normal sayılır fabrikada mekanikci makinaların altına girip tamir eden kadın gördünüzmü? göremezsiniz

0|0
    0|0
  • İçinde büyüdükleri sosyal ortama ve eğitim durumlarına göre değişir.

0|0
    0|0
  • kadınlar mükemmeli ister evde kalır..
    erkekler mükemmeli ister yalnız kalır..

0|0
    0|0
  • Sanırım iş hayatında daha ustalaştıkları için erkekler olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Mükemmeliyetçilik kişiye göre değişir bence. Genelleme yapacak olursak kadınlar daha çok detaya dayalı oldukları için erkeklere oranla biraz daha mükemmelliyetçiler.

0|0
    0|0
  • Cinsiyeti yok..

0|0
    0|0
  • Bunun cinsiyeti yok.
    İnsanın yaptığı işi ne kadar ciddiye aldığı ve kişilik yapısıyla alakalı.

0|0
    0|0
  • Kadınlar

0|0
    0|0
  • #Bazı kadınlar ve erkekler

0|0
    0|0
  • Kadınlar.

0|0
    0|0
  • Kadınlar daha detayci

0|0
    0|0
  • kadınlar.

0|0
    0|0
  • Fazla mükemmeliyetçiyim , hiçbir kadın için zaman harcamaya, uğraşmaya değmez. Sonuç : yalnızlık :D

0|0
    0|0
  • bence biz erkekler şu güzel kızlar bize bakmaz diyerek genelde normal derecede olanlarla idare ediyoruz.
    kızlar ise güzelliklerinin farkında olanların "ben buna mı kaldım ya elimi sallasam ellisi" diyerek daha mükemmelliyetçi diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Klişe soruya...
    klişe cevap: insan.

0|0
    0|0
  • Bencce erkekler. Kadın sevdikten sonra erkeğin her halini kabullenip sindiriyor ama erkek herşeyine karışıp şöyle ol böyle ol şöyle davran vs. gibi müdahelelerde bulunuyor

0|0
    0|0
  • Mükemmelliyetçi bir birey cinsiyet ayrımını düşünerek Zaman kaybetmez

0|0
    0|0
  • Ben..

0|0
    0|0
  • Başak erkekleri ;-)

0|0
    0|0
  • Genel olarak kadınlar ama bende az değilimdir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 12

• Kadınlar

1|0
    0|0
  • değişir bu genelleme olmaz

0|0
    0|0
  • Genelde kadınlar

1|0
    0|0
  • elbette kadınlar.

0|0
    0|0
  • Kadınlar bence

0|0
    0|0
  • Kadınlar

0|0
    0|0
  • Kadınlar

0|0
    0|0
  • Cinsiyetle pek alakası olduğunu düşünmüyorum daha çok iç yapısı ve byüme şekliyle alakalı.

0|0
    0|0
  • Evlenmeden önce kadınlar evlendikten sonra erkekler

0|0
    0|0
    • :) kadin. evlenince evrim mi gecirio

• Hayır evlenmeden önce zengin yakışıklı istiyor sonuç olarak mükemmel olsun istiyor, evlenincede kader diyip elindekini yontmaya çalışıyor.
      Erkek te evlendikten sonra kadının yemeğinin, temizliğinin, bakımının mükemmel olmasını istiyor

• Kadinlar

0|0
    0|0
  • Bence kadınlar

0|0
    0|0
  • kadınların çoğu

0|0
    0|0
Yükleniyor...