Sinan Çetin’in oğlunun yaraladığı Trafik polisinin 250 bin TL karşılığı şikayetinden vazgeçmesini nasıl karşılıyorsunuz?

Kazadan yaralı kurtulan polis Emre Tetik, mahkemeye dilekçe vererek 250 bin lira tazminat talep etmişti. Ancak Emre Tetik'in, önceki gün dava dosyasına sunduğu dilekçe ile Rüzgar Çetin hakkındaki şikayetinden vazgeçtiği öğrenildi. Tetik'in şikâyetinden vazgeçmesi, şehit polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün eşi Özlem Alagöz'ü isyan ettirdi. Alagöz, "İnsanların tek dini para olmuş. Ama ben şikayetimi sonuna kadar sürdüreceğim" diye tepki gösterdi.. Siz olsanız şikayetinizden vazgeçer miydiniz?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• ben kabul etmezdim ama ben tazminatta istemezdim hapis cezası uygulanmalı ama davacı vazgeçmiş ise bana ne o kendi sağlığının canının değerini 250 bin olduğunu düşünüyorsa ben karışmam

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şikayetinden baz geçse devlet amme davası açar yatacaksa yine yarar ama daha az bir süre zaten bence anlaşmaları iyi olmuş

0|1
    0|0
    • Zaten şehit olan polisimizin yakınlarının ve devletin davası sürüyor...
      Yaralı polisin de uzun süre düşünüp böyle bir karar aldığını düşünüyorum.

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4

• Yaptığı doğru bence. Çünkü diğer türlü sadece kaza geçirdiği ile kalacaktı. Ayrıca İstanbul gibi bir yerde kazandığı üç kuruşun yarısını kiraya vermeye devam edip karın tokluğuna çalışacaktı.

0|1
    0|0
    • Sana katılıyorum.
      Olayı yaşamayan bilemez.
      O anı ve ekonomik sıkıntıları yaşayan bir polisin
      ne yapacağı bilinmez.
      Aldığı karar, doğru da olur kendince.

• para için var ya insanlar her şeyi yapabilir. parayla satın almışlar adamı. şaka gibi haberdi valla. okuyunca sövmüştüm

0|1
    0|0
    • Polis de para için çalışıyor ya.
      Davadan vazgeçmese ne geçecekti eline?
      Sıfır...

• karşılıklı bir konuda uzlaşılmış ise bu onların kararıdır diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Evet, diğer şehit olan polisi düşününce yaralı polisin davadan vazgeçmesi yanlış gibi olsa da, yapılan mantıklı...

• Adam kabul etmis ise bize birsey soylemek dusmez kendi canı kendi hayati...

0|1
    0|0
Yükleniyor...