Ermenistan mı? İsrail mi?

bu iki ülkeden birini seçmek zorunda olsanız hangisini seçerdiniz?

• Ermenistan
    25% (3)36% (4)30% (7)Oy Ver
  • İsrail
    75% (9)64% (7)70% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Kafama sıkardım. Bir çakalın buyundurluğu altında yaşamaktansa toprağın altında yaşamayı yeğ eylerim.

1|0
    0|0
    • Mülteci olarka gitmiyorsun ki sadece önünde iki seçenek var ve bunlardan birini seçmek zorundasın

• Teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 4

• ikisi de aynı bokun farklı renkleri o yüzden seçim yapmayı reddediyorum :D şaka bir yana insan böyle bir seçime gelmemeli inşallah

0|0
    0|0
  • İsrail. de ne amaçla seçmek?

0|0
    0|0
  • Ermenistan bizim dusmanimiz İsrail Arapların tabiiki İsrail

1|0
    0|0
    • ilginç yaklaştın

• @Hayata-küşmüs Senın 7 ceddını sıkerım lan velet ver telefonunu ozelden hadı bakım

• @Hayata-küşmüs Ben Türk cuyum oğlum arap yalayicisi değilim Araplar bizi arkamizdan vurdu zamanında neden arapları seveyim Türklere kötülük yapan benim dusmanimdir Yahudilerin ne kötülüğü oldu bize

• İkiside düşmanımız ama ermenistanı seçiyorum çünkü onlar daha ezik yenmesi kolay olur :D

0|0
    0|0
    • @Hayata-küşmüş senin an. anı sıkerım or. ospu cocugu s. ulalenı sıkerım yobaz herıf senın an-anı araplar s. iksin a. mına kodumun yobazı veledı senı

• Senın a. nanı sıke sıke çiçeğini bim poşeti gibi yaparım uleyn yavska. oro. spu cocugu ananı arapların onune atarım o arap ya. rraklarıyla ananı bı guzel sıkerler

Yükleniyor...