TUS'u kazanamamış. Soğudum ondan ne yapmalıyım :/ ?

Akrabalar vesilesiyle bir doktor ile tanıştık beni istiyor okumasına gerek yok diyor aileme. Ne yapsam kararsız kaldım yoksa uzman doktor tanıştıklarımda olabilir 1-2 sene sonra onları beklemeli miyim?

Güncellemeler:
Kimse troll mroll demesein uğraşamam zaten kararsızım. Adam gibi cevap verin.

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• O nasıl bir doktor ki senin okumanı istemiyor bence bu zihniyetteki bir insandan vaz geç bekle

1|0
    0|0
    • Neden? böyle dedin

• Eminim.. :)👍👍

• Günaydın mutlu hafta sonları dilerin

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Adam 6 yıl tıp okumuş şu anda pratisyen hekim kısmi görücü usuluyle kız istiyor...
    Sanırım güzellikte mükemmel ötesi bir varkılsın ki bu devirde bu adamı reddetmeyi düşünüyorsun

0|2
    0|0
    • Evet beni beğeniyor sağolsun..

• dünyanın en eski mesleği bile bu düşünce kafasından daha masum!

0|1
    0|0
  • Beyin yoksunu bir insan daha.

Yönetim yönetim olsa bunları direk şutlar.

0|1
    0|0
  • Yahu o zaman git Ali Ağaoğluna yanaş ayart😎
    Senin gözün başka şeylerde bu çok bariz ortada

0|1
    0|0
  • okumasına gerek yok ne ya uzak dur zaten ondan

0|0
    0|0
  • Bulmus kilsizini ariyor..

0|0
    0|0
  • Sen oku tus u kazan

0|0
    0|0
  • Ben daha 1. sınıfım bana ne dersin? Ahahajdkdldşd

0|0
    0|0
  • sen boşver onu seni daha nice uzman doktorla rmühendisler ister araya gitme bence :D

0|0
    0|0
  • bence sende oku salaklık etme

0|0
    0|0
  • işte kızların maddiyatçı yönüü

0|0
    0|0
  • Ne doktorlar ne mühendis ler...

0|0
    0|0
  • İlla uzman olsun istiyorsun

0|0
    0|0
  • Tövbe Estağfurullah. :/

0|0
    0|0
  • Sen ne mezunusun peki? Bulmuşsun paralı koca, hayatını kurtarmışsın daha ne istiyorsun? Gözünüz doysun bee!

0|0
    0|0
    • Paralı derken? o konuda bilgim yok

• Benim de sana tavsiyem haddini bilip lise mezunu olmanı unutmaman. Kalkmış koca doktor görücü gelmiş sen uzmanını istiyorsun. Güzelliğine güvenip zengin koca arayan cahil ordusunun aciz bir neferi olmaktan vazgeç. Hadi iyi günler.
      Not: Laf sokup beni engellersen hem egonu tatmin etmiş olursun hem de insanlar laf sokmuş da gizli kullanıcı cevap bile verememiş der. ;)

• Yo neden engelliyim ki seni önyargılarından da kurtul.
      Benim demek istediğimi daha anlamadın. Diyorum ki şu an böyle bir durum var ben o insana aşık değilim ümit vermiş değilim. Zaten o bana okumana gerek yok diyor. Ben okumak istiyorum ki okuyunca karşıma daha iyileride çıkabilir alanında uzmanlaşmış insanlarda çıkacağı kesin. Hayırlısıysa zaten olur senin benim dememle değil. Sağol yinede hayırlı günler

Kızlar Ne Diyor 5

• Trol musun

0|1
    0|0
    • Hayır gerçek

• Okuyacam zaten ama aşık değilim sonuçta ilerde karşıma daha iyi uzman doktorlar çıkabilir demek istediğim bu bunuda düşün çıkma ihtimali var

• Sevmiyirsan olmaz zatrb ama hayırlısıni iste

• Takmışsın bir uzman doktora. İleride uzman doktor çıkabilir karşıma, ileride uzman doktor çıkabilir karşıma. Karşına uzman doktor çıkması senin mutlu olacağın anlamına gelmiyor. Ama bence kabul etme sen o adamı. Çünkü onu üzersin

0|0
    0|0
  • ayrıl bence

0|0
    0|0
  • Ev kızı mısın?

0|0
    0|0
  • Sen mal mısın? Abi sizde ki bu kafa ne kafası bende istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...