Anne veya babanızla anlaşmazlık?

herkesin gençken sorun yaşadığı ama sonradan hak verdiği durumlar.
ne olursa olsun hiçbir ebveyn çocukların kötülüğünü istemez
hiç kendinizi onların yerine koydunuzmu. onların gözünden görebildinizmi kendinizi

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Anne/baba olmadan anlasilmaz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Her olaya onların gözüyle baktım

0|1
    0|0
  • Annem neysedw babam oyle değil iyiliğim falAn duşunduğu yok adam beni sevmiyor bir laf söylemişti o laftan sonra artık hiç gozumde.

0|0
    0|0
    • öyle deme öyle düşünme bence. anne baba olunca anlayacaksın ki sen ne kadar laf konuşursan konuş ne kadar ağır konuşursan konuş o sadece dilde. sen hasta olsan başına kötü bir şey gelse keşke benim başıma gelseydi de o iyi olsaydı olacak emin ol

• Babamı tanımıyorsun diyorum hala birşeyler söyleme mabasındasınız , kimsenin davranışlarını bilmeden yorum yapmayın.

• anlarsın anlarsın. neyse seninle bu konuyu konuşmak birşeyi değiştirmeyecek. inşallah kafana dank edip pişman olduğunda bugunler aklına gelir.

• Su anda sınıf ortamından hoslanmadım diye ve kendimi cok kotu hiasediyorum diye unide sınıf tekrarı yapmak istiyorum. okula da gitmiyorum sınavlara da girmeyeceğim. Bizimkiler üzgün ben daha üzgün

0|0
    0|0
    • bence pire için yorgan yakmak seninkli bunu iyi düşündünmü

• Bu sene bir şey öğrendiğimi de düşünmüyorum 1 sene daha okusam benim için de güzel olurdu. Busene okula herkesten geç başladığım için arkadai edinemedim seneye aynı anda bailayacağım

• hakkında hayırlısı olsun ama bence iyi düşün.

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben hic ama. hoc anlasamiyormm

0|0
    0|0
    • bende öyleydim taa ki babama kaybedene kadar. sonra anneme öylesine sahip çıkmak istedimki ve babama yaptıklarımdan dolayı kendime defalarca cezalar vermek istedim. şimdi vicadınmla baş başa kaldığımda kendimi suçlayarak kendime ceza veriyorum ve gözlerim doluyor. klıymetini bil onların gözünden gör kendini dünyanı. onların tecrübeleri yeter emin ol

• Ins da bana yapmadiklari kalmiyo bir bilsen

• sen iyi olursan onlarda iyi olacaklardır emin ol. dediğim gibi onların gözünden bir bak kendine. çocuğun olsa sen nasıl davranabilirdin. anne baba olmak hiç kolay değil buna emin ol. bu ağır şartlarda evine ekmek getirmeye çalışıp birde evdeki sorunlarla ilgilenmek gerçekten kolay değil iyi düşün pişman olma

Yükleniyor...