Arkadaşlar sanırım son zamanlarda psikolojim bozuldu öfkemi kontrol edemiyorum ve çok aşırı vicdansızım, ne yapmalıyım?

1-2 haftadır hiçbir şeyden hiç kimseden korkmuyorum biri silah çekse sıkmazsan diye başlar ana avrat söverim, öfkemi kontrol edemiyorum ve çok aşırı bir derecede gaddarım pimi çekilmiş el bombası gibi geziyorum resmen ortalıkta birisi çatsa bir laf etse katil olurum diye korkuyorum. Bir de kesinlikle acımıyorum merhamet hissimi kaybettim.

Doktora gitmem gerektiğini tabii ki biliyorum da size anlattığım gibi ona böyle anlatamam diyecek işte son zamanlarda ne yaşadın diye işin açıkçası olmayan bir gönül işinden başka bir şey yaşamadım. Ne düşünüyorsunuz? Psikiyatriye gitmeli miyim? Daha önce hiç gitmedim psikiyatriye açıkçası bu psikiyatri doktorlarını hiç sevmem ve evet ön yargılıyım. Daha önce giden var mı? Nasıl tedavi edecek beni?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doktora gitsende 'kendi haline bırakın'der

0|0
    0|0
  • Zalım. Piskoloğa görünmelisin merhametsizlik insanın bu dünyasınıda öbür dünyasınıda karartır zira, ama onun yokluğundan endişelenmende bir adım

0|0
    0|0
    • Ama başkaları için endişelenmiyorum kendim için endişeleniyorum. Birine bir şey yaparım hapse girerim hayatım biter. Endişelenme kendim için yani anlayacağın karşıdakine ne yapmışım umurumda değil.

• İnsanlardan pek zarar görmedim açıkçası.

• Doktor sana yardımcı olucak burdakiler sana yardım edemez sıkıntını çözemez

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...