Eski sevgilmin en yakın arkadaşından hoslandim ne yapmalıyım?

Eski sevgilimle 3 sene çıktık ve ayrılınca sevgili yaptı ben onun ben yakın arkadaşıyla tesadüfen aynı ortamlarda bulundum son bulundugumda acayip ilgimi çekti bidaha görme fırsatım da yok napmaliyim yardim

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• eski sevgilinin en yakın arkadaşına hislerini söyle ve sevgili olun.. nasıl olsa 3-4 ay sonra ayrılırsınız.. hevesini alırsın

0|0
    0|0
    • Oldu bence olumlu cevap vermez sonuçta en yakın arkadasi

• bilemem.. karşındaki kişinin beğenip beğenmemesine bağlı..

• Begense de arkadaşını satmaz

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Bence yapma en iyi arkadaşından olur. Çocuğu zorlama aynı şey benim başıma geldi çok arada kaldım kabul edemedim kıyamadım arkadşıma hem o üzüldü hem ben. Ama arkadaşımla görüşüyoruz hiç kopmadık

0|0
    0|0
  • eski sevgilinin en yakın arkadşyla sevgili olsan o da en yakın arkadşnı ortamlara getrse bu eski aşk yenden alevlenr mi acaba :/

0|0
    0|0
  • Senden bir şey rica edicem. Ben sana şu an küfür ediyorum zaten. Eğer sen eski sevgilinin arkadaşına yaklaşır oda seni kabul ederse küfürlerimi ilet çocuğa.

0|0
    0|0
    • Benim ne suçum varmış o beni kandirdi ayrılır ayrılmaz yeni biriyle ilişkiye başladı allah allah

• Agla

0|0
    0|0
  • Çeyizini topla kaç o çocuğa

0|0
    0|0
  • O olmazsa sende eski sevgilinin başka iyi arkadasını denersin

0|0
    0|0
  • Git hisslerini anlat nasıl olsa bu ilişki 1-2 hafta yürür :) hevesini alırsın o sırada ondanda

0|0
    0|0
    • Kesin anlatmaliyim :D nasıl olcak hem sanki oda dünden hevesliymis gibi konusuyosunuz bence istemez

• Bir konuş istemezse erkek çok bulursun kendine göre :D

• Ah konuşmak o kadar kolay mı ne diycem :D

• Sana vercem de

0|0
    0|0
  • boş ver takıl gitsin

0|0
    0|0
  • Ver gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0