Birine deger verince o kisi neden kendini bisi sanar?

cidden 18 yasindayim artik hic bir erkege deger vermicem 😢gidiyolar baskasini seviyolar basenlerden kurtulcam butun erkeklerle alay edicem 😢Onlar canimi nasil yakdihsa bende onlarla alay ederek onlari kucuk dusurcem bakalim can nasil yaniyo sevdik diye gotu kalkdi 😒Bakalim ben zayiflayinca semih ozturk gibi onunla alay edincede gotu kalkicakmi 😊Beni kullancigaina ceode yedek kulubesinde tutxagkna bana dusman olsundaha iyi 😉

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin doğasında var bu.. Bir kız bir erkeğe yeşil ışık yaktımı ; erkeğin aklından milyonlarca fanteziler geçer.. Ve kendini hemen tom cruise zanneder.. Yürümesi - konuşması hareketleri bile değişir.. Tabii genelleme yapmayalım Hepsi bütün erkekler değil.. Ama kızlarda hata buluyoruz.. Çünkü onu havaya sokan kızlar.. Aman erkeğimi kaybetmeyeyim diye herşeye boyun eğilirse herşeye evet denirse.. Erkekte kendini Süpermen zanneder..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yasit oldugumuza inanmak istemiyorum su an. bu nasil bir konusma tarzi dusuncedir anlamadimki 😁

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ne diyon sen ya :D ahaha ne güldüm ya :D :D

0|0
    0|0
  • Malesef ki așkı, sevgiyi bu sebeplerden ötürü küçük duruma düşüyor ve insanlar tarafından sıradanlaștırılıyor. Değerli kardeşim kendini bir insanin sana verdiği değere göre ölçme. İnsan insandır üstün değildir ancak kalp kalpten üstün olabilir. Sen saf ve temiz kalbini bozma bırak o seni kaybettiğine üzülsün. Aşk sevmek gibi duygular insanın dış yapısıyla oluşmaz. Bir göz göze gelmeniz yeterlidir. Gerisi sadece hoşlantıdan kalıntıdır.

0|0
    0|0
  • bu bana ilgi veriyosan ben daha iyilerine hak ediyorum kafasinda insanlar cunku

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabı bende yok buu yasamadım bılmıyorum

0|0
    0|0
  • Demek ki neymiş, değerin kaldırma kuvveti var

0|0
    0|0
  • Sonra seninde onlardan farkın kalmayacak
    Bir bakmışsın ki onlar olmuşsun

0|0
    0|0
  • vay anasını azimle sıçan betonu deler sözü bburda vukuuu bulacak beyler toplanın

#REZ

0|0
    0|0
  • 3 kuruşluk adama 5 kuruşluk değer verirsen, aradaki 2 kuruş fark için seni satar. Bunu unutma.

0|0
    0|0
  • cirkinsindir onda

0|0
    0|0
  • karekter meselesi

0|0
    0|0
  • Yaşın daha çok küçük inan bana hiç bir erkekle uğraşma ilerde mutlu olursun

0|0
    0|0
  • Çünkü daha çocuksun...

0|0
    0|0
  • Egodur o EGO.

0|0
    0|0
  • Hayat uzulmek. icin cok kisa zevkine bak ask yok :)

0|0
    0|0
  • Her erkek bir değil be sen sağlığın için zayıfla önce

0|0
    0|0
  • Gökten kemik yağsa da senin duan tutmaz

0|0
    0|0
  • benimle baslayabilirsin ama önce beni etkileyecek seviiyeye gel..

0|0
    0|0
  • Kac basenlerin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...