Kızları gözleriyle taciz eden birini görseniz napardınız?

Bu gün İzmir de izbanda seyahat ederken güneş gözlüklü bir erkek yanımdaki adamın yanına geldi bana bak 10 dakikadır yanımdaki kızları gözlerinle taciz ediyorsun ya hemen ilk durakda trenden in yok yoksa milletti üstüne salarım dedi ben kızlar çocuğun tanıdığı sandım ama ne çocuk kızları tanıyor nede kızlar çocuğu böyle bir durumla karşılaşsanız siz napardınız?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bikerede ben bir çocuğu öldürcektim otobüste tesettürlü bir kıza dayayıpduruyo arkasından önce sandım kızın hoşuna gidiyor sonra baktım rahatsız çocuğu çektim bida o kıza yaklaştığını görürsem seni gebertirim burda dedim çocuk tırstı kızda korktu millet bana bakıyo ekşınlı bir ortam oldu.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çocuğu tebrik ederdim böyle cesaretli erkeklere ihtiyaç var sapıkların ağzını burnunu kıran tiplere ihtiyaç var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• açıkcası sokakta, caddede, otobüste falan her yerde, böyle modeller o kadar çok ki. dövmeye kalksan hangi birini dövecen. haliyle görmemezlikten geliyoruz.. ama ruh halime göre değişiyor. kızı rahatsız eden birine denk gelince suratına tip tip bakıyorum ben. zaten kendi cinnetime de ramak kaldı. yakında ya kendimi, ya milleti kesip doğrayacam

1|0
    0|0
  • bariz bir şekilde bunu yapıyorsa Allahhhhhhhhh
    benim en kıl kaptığım şeydir, heleki otobüs tacizcileri yok mu, offfffff onları herksin gözü önünde ağız burun kan içinde kalana kadar darma dağın ederim gramda acıma ve vicdan hissi duymam.

1|0
    0|0
  • Utan derdim

1|0
    0|0
  • Döverim.

1|0
    0|0
  • hangi birini dövceksin bunların akıllanmaz bunlar cahil insanlar

1|0
    0|0
  • İlgilenmem.

0|0
    0|0
  • Ne delikanlı yorumcular var burada biri denk gelmedi bize !!! Herkes karşıt cinse bakar beğenirse kardeşim Sanane !!! . göz bu göz.. Ne fiziksel nede sözlü taciz.. Göz güzel bisey gordumu bakar !!!

0|0
    0|0
    • *Dip not : yok eğer ben bakmam diyorsan. uzaman yardım lazım sana. İnsanlıktan cikiyorsuna işaret... bir kendinize dürüst olun ya !

• Panpa kızlar erkekleri taciz etsin 😊

0|0
    0|0
  • Kızların da hoşuna gitmiştir belki.

0|0
    0|0
  • eğer alakam olmadığı halde bana gelip böyle bir suçlama yaparsa sıkıntı büyük olur. kavga çıkar...

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Helal olsun valla

1|0
    0|0
  • Bende aynını derdim ki benimde ikaz etmsligim var

1|0
    0|0
  • Allah göz vermiş...

0|0
    0|0
Yükleniyor...