Fikir danışmak istiyorum ve evet dertleşme içerir?

Merhabalar. Ben ne yazıkki okuduğum şehirde sevgilimle beraber yaşıyorum. Çünkü ailem çok fakir yurt paramı vericek güçleri yoktu. Onlara yük olmak istemedim ve yalan söyleyerek sevgilimle yaşamayı kabul ettim.3 yıldır beraberdik iyi tanıyordum güvendim. Evet cinsel birlikteliklerimiz oldu bundan da çok pişmanım günah veya sevap olduğundan değil beni haketmediğinden. Egoist ve kibirli değilimdir bu cümleyi ilk defa kuruyorum. Sevgilim tam bir oyun bağımlısı ve çok bencil. Ben mide bulantısından baş ağrısından öleyim yine de kalkıp ev işlerinde bana yardım etmez o kıçını bilgisayarından oyunlarından ayırmaz. Bu hafta final haftam onun da final haftası. Hiçbir şekilde ders çalışmaz ben çalışıyorum. Bugün uykusuz kaldığımdan ders çalışmaktan eve geldiğimde çay içerken dayanamıyorum ben ahmet gidip uyucam dedim ve yattım 2-3 saat uyudum. Uyandığımda çok kötü midem bulanıyordu yarın gene sınavım var o yüzden az uyudum. Dayanamıyordum kusamıyordum da. Baktım içerden müzik sesi geliyor Bu oyun oynuyormuş gene. Karnım çok ağrıyo ve midem felaketti. Baktım masayı bile toplamamış etrafı bok götürüyo. Nasılsın aşkım diyo bir de pişkin pişkin. Çok kötüyüm mide bulanıyor dedim. Umursamadı bile ben sana sabaha kadar uyu dedim uyusaydın dedi. Gittimm etrafı topladım bulaşıkları zor yıkadım ayakta duramıyordum. şimdi bir de beyefendiye yemek yapıyorum. o da mal mal bakıyor. tepkimi de belli ediorum bişey demiyor. önemli olan oyunları sonuçta. ulan bir oyun kadar bile değerim yokmuş. şu an ondan ölesiye nefret ediyorum. Umuyorum ki babamın işleri düzelir para sıkıntımız kalmaz da seneye yurtta apartta filan kalırım bu gene benle kal ailenin parası yok diye baskı yapıyor. Seviyorum ama kadir kıymet bilmiyor. Gidicek bir yerim olsa bir dakika beklemezdim ama yok. kesinlikle evlenmem bunla. bir de ailesi baskı yapıodu hemen evlendirelim sizi diye. Hayatta evlenmem. Akıl verin bişeyler diyin başka görüşleri merak ediyorum.

0|1
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bulmusta bunuyor. Benim sevgilim bana muhtac olacak benimle ayni evde kalacakta ben ona ev isi yaptıracağım oyle mi? Peh. Insanoglu cig sut emmistir kiymet bilmez.
    Dipçe : Anne sutunu hic almamisim

1|0
    0|0
    • ya bak kızlar bu tür şeylere daha yatkın anlıyorum ama insan sevdiği insan rahatsızken kötüyken en azından bişeyin ucundan tutar zerre umursama yok

• çok tembel abi ya. mesela o 2 yıllık bir böşüm okuyor 3 yıl oldu hala bitirmedi. ders çalışmıo okula gitmiyo hep bilgisaya royunu oynuyor anime izliyor. babası çok baskı kuruyo adam artık bna sen varsın diye gelmek istemior ondna uzatıyor derdi çok zoruma gitti. bir de okulu bitirince çalışmıcakmış kısa yoldan zengin olcam çalışamam ben diyor adam yerine koyamıyorum artık.

• Cek resti mesafe koy aklini basina alir belki

En İyi Kız Görüşü

• Yanlis anlama ve uzulme lutfen. Ona muhtac oldugunu dusundugu icin boyle davranıyor. seviyorum diyorsun ama onun sana karsi sevgisi oldugunu dusunmuyorum yazdiklarindan yola cikarak.. bir an once okulunu bitirip isini eline almaya calis

2|1
    0|0
    • bilmiyorum seviyor mu sevmiyor mu. ona bu yüzden çok atar gider yapıyorum kimsenin kaprisi çekecek birisi değil sevmese beni s. ktir ederdi diyorum. bana 3 yıldır katlanıyor kolay bir insan değilim. ama ben daha fazla katlanıyorum bilirsin kızlar ilgi alaka ister mutlu edilmek ister o bana hiçbirini sağlamıyor. mutluluğu dışarda mı arayalım illa. karaktersiz de değilim aldatıyım erkeklerden nefret eder oldum

• ben de katlanıyorum hatta en çok ben katlanıyorum. annesi o kadar iyi bir insaki melek adeta. kadın beni çok sevdi hemen evlendirmek istiyo. ama ailem önceliğin okulun diyo o yüzden sabrediyor kadın. ondna ayrılırsam annesi üzülücek

• Annesini birak o dusunsun sen once kendini sonra kendi anneni dusun. zor gununde annenden baskasini bulamazsın yaninda buna ragmen en zor gununde hep tek olur insan. bu yuzden once sen.

Erkekler Ne Diyor 19

• bu pek düzelecek gibi durmuyor keyfi de gayet yerinde hem cinsel ihtiyaçlarını gideriyor hem de evde hizmetçisi var resmen çalışmıyorda. adam bildiğin premium hayat yaşıyor

2|0
    0|0
    • bunu ben de düşünüyorum. dedm ona bir de inkar ediyor ya kafasını yüzünü kırmak istiyorum ama benden güçlü

• onun takacağını sanmıyorum seks yapmak filan da istemiyorum zaten. sevişmeyi bile beceremiyor. sevişsek bile gidip p*rno izleyen bir insna bu

• sevişmeyi beceremiyor derken

• hıım ailen çok fakir ama böyle bir namussuzluğu yaptığını duysalar gönülleri razı olurmu? yazık yani.. bence o adamdan kurtulmaya bak... hem kaçıncı sınıfta lduğunu yazmamışsın ilk senen mi?

1|0
    0|0
    • namussuzluk? ailem tabiki sinirlenir ve namussuzluk olarak değerlendirir. ama namus kelimesi toplumdan topluma değişir. ben namusu bacak arasında görmüyorum. erkek birlikte olursa milli kadın olursa namussuz? hayatımda ilk defa onunla birlikte oldum ve pişmanım. nednei beni hakettiğini düşünmemem. bundan sonra ondan ayrılırsam tabiki kimseye yanaşmam bu nedenle namussuz olduğumu düşünmüroum

• bence böyle senin degerini bilemeyecek bir adama kendini teslim etmeseymişsin.. ayrıca bu adamdan ayrıldığında önüne gelene vereceksin diyede bişey demedimm.. ama yine bir sevgilin olursa büyük ihtimalle onunlada yaparsınn.. umarım seni bu halinle sevecek bir erkek karşına çıkar...

• bence senin onu sevgilin olarka tutman da büyük hata ben ailenin durumu düzelmesede birşekilde kafa kafaya verip farklı yerde yaşamanı sağlayabilirz

0|0
    0|0
  • bazen öyle hatalar yapıyoruz ki, yıllarımızı ve enerjimizi tüketiyor. Fakat önemli olan farkına varmış olman ve, zararın neresinden dönersen kardır.

2|0
    0|0
    • gerçekten ben de hata olarak görüyorum artık. gizli kullanıcı olarak da sormadım kendisi de görsün dşye her yerden stalklıo beni. ona bunları çok defa anlattım umursama sıfır

• Ayrıl

0|0
    0|0
  • Kabul edeceğini bilsem masraflarını üstlenirdim.. karşılık olarakta oku kimseye muhtaç kalma derdim. Hala geçerli. Öyle saçmalık olmaz...

0|0
    0|0
  • adam king ya :)

0|0
    0|0
  • Panpa o kadar uzun ki

0|0
    0|0
  • Kendi ayakların üzerinde durmanın önemini görmüşsün bunu yap

0|0
    0|0
  • Çocuk gibiymis biraz olgunlaşması lazım yazik sana acidim

0|0
    0|0
  • Sana destek olmak isterim.

0|0
    0|0
  • Adam kullanıyor seni hangi şehirde ogrencisin

0|0
    0|0
  • hepsini okudum valla

0|0
    0|0

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne okuyosun kendin çalışıp kendi hayatını yasasan daha dogru degil mi? Zor olur belki ama icin rahat olur. Adam su an sevgilisi gözüyle bakmıyor sana belli. Daha fazla öfkelenip ne onu daha cok bulastir kendine ne de kendini heba etme. Geldiğini gibi çık hayatından birak o düşünsun.

1|1
    0|0
    • sakaryada okuyorum burda part time iş çok aradım ama bulamadım. devlet de bana burs veya kredi vermedi çok uğraştım.

• Bu bahanen olmasın gerçekten üzüldüm su an senin adına devletten kredi ya da burs alabilirsin üstelik bir sürü part time iş var lütfen kendini ezdirme seninki de can Ünv nerde okuyosun merak ettim

0|0
    0|0
    • devlet bana kredi veya burs vermiyor. çok defa başvurdum olmadı. sakaryada okuyorum burda part time iş de vermiyolar çok araştırdım

• Değişik. İnsAllah durumun düzelir

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...