Tırnaklarım çok kötü?

Ayak tırnaklarımın iki tanesinin şekli bozuk bakılmayacak durumdalar normal tırnak görünümü yok doktora gittim hiçbişey yapılmadı sürekli yazın bile çorap giyiyorum çok utanıyorum dışarı çıkarken giydiğim ayakkabılar kalın çorap giymeye müsait değil ayakkabımı çıkarınca çok kötü hissediyorum ne yapıcam sevgilime de söyleyemiyorum bilse ne yapar sizce :(

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Amaaaaan sevgiline felân söyleyim deme ayaklarını felân keser o manyak kız o çocuk deli piskopat o

1|0
    0|0
    • Güldüm 😂😂

• Alay etmedik. Sadece senin fazlaca dert edindiğim konuyu biraz ortamı rahatlatmak için arkadaş komik şeyler dedi hepsi bu. Zaman değişti, güzellik merkezlerinde bu şeyler hallediliyor. Böyle beddua etmen çok saçma tatlım.

• Ya sen hiç yangında yüzünün 3 te 1 ini kaybetmiş birini gördün mü? Halime şükret bozuk tırnaklarım var diyeceğin bir ayağın var ne dert ediyosun bunu tek derdin bu olsun biz kimseylede alay etmiyosuz şaka yaptık yani ne artislik yapıyon

En İyi Kız Görüşü

• Jel tirnak yaptir guzellik salonlarinda yapiliyo cok hos oluyo

1|0
    0|0
    • Bir araştırayım teşekkür ederim :/

Erkekler Ne Diyor 1

• Bazı insanlar için ayak yüzden önemlidir eğer böyle biriyse soğuyabilir bile panpa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Niye ki Seninle senin parmakların için beraber değil heralde dimi kanka Öyleyse zaten o ilişkiden bir cacık olmaz. Bence tırnaklarına pedikür yap sonra araştır bakalım protez tırnak yapılıyomu olmadı öyle yaparsın sıkma canını

1|0
    0|0
    • Kötü hissediyorum kendimi belki iğrenir filan düzelmiyor bunlar :/ araştırayım teşekkür ederim

• Seni ayak tırnağına bakıp mı sevecek?

0|0
    0|0
    • Ne düşüneceğini bilemiyorum kötü bir psikolojideyim :/

Yükleniyor...