En Rahat Nerde Yaşayabilirim?

26 yaşımda ayrı eve çıkacagım sizce nerde daha az masrafsız yaşayabilirim? henüz şehire karar veremedim 1300 lira kira verebilirim ayrıca

0|0
636

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

• İstanbul veya İzmir.
    İstanbul'da 1300 liraya da kiralık yerler bulursun ama nereler olur bilmem. Mesela Göztepe de yeni binalar 2+1 2500-3000 lira arasında. biraz eskilerde 1000-2000 arası oluyor. Ama her yere erişimin var, araban yoksa eğer otobüs/metrobüs ile ulaşım pek sıkıntı olmuyor (süre hariç) .
    İzmir istanbuldan daha da iyidir. Açıkçası İstanbula gelme bence, tamam büyükşehir ama tam bir büyükçöplük oldu.

0|0
    0|0
  • İstanbul da yaşarsın 1.300 verebilceksen ama gece hayatına ve aşırı harcamaya düşkün değilsen

yok İstanbul da zıvanadan çıkarım diyosan bursa da yaşa

0|0
    0|0
    • zaten bursadayım

• e neden geliyosun ki o zaman :D yani sevgilimin yanına gitmiştim her şey çok ucuzdu :D avm nin yanında bir kafe de 2 nescafe içtik ama o kafe gibi biyer İstanbul'da olcak 2 nescafe ve o küçük çikolatalar falan 50 tl den aşşa çıkamazsın :D

hatuna dedim ; L an oğlum girmeyelim çok pahalıdır bura dedim , dinlemedi rahat ol dedi :D

hesabı ödemeye geldim kasaya ; ne kadar usta dedim

5 tl dedi :D

nasıl 5 tl dedim

bildiğin 5 tl abi dedi

nasıl 5 tl olur ya emin misin dedim :D :D

o dönem ki sevgilim girdi araya ; İstanbul dan geliyo dedi , kasiyer gülmeye başladı ; sende haklısın abi dedi :D genede sen bilirsin tabi iyi geceler

• bursanın her yerini gezmedin ama :)

• İzmirim.

0|0
    0|0
  • Sakarya/Serdivan. İstanbuldayım ama 7 ay boyunca orada kaldım. 2+1 75m2 havuzlu bir sitede oturuyordum. 600₺ kira ödüyordum 50₺ aidat. İki yıla temelli yerleşeceğim. Şehir olarak hatta semt olarakda gayet tatmin edici ulaşım rahat. Egzotik havasına laf bile söylemiyorum. Abartmıyorum 190 derecelik harikulade bir manzaram vardı.

0|0
    0|0
  • 1300 kıra verebıleceksen eglene bılecegın zaman gecırebılecegın huzur verici bır yer olması gerekır artık bırazda senın kişiliğine kalmış dogayla yaşam istiyorsan turizm kentimi tatil kentimi ne taraf ilgin cekıyorsa huzur ordadır inşallah gittiğin yerde mutlu olursun şimdiden başarılar

0|0
    0|0
  • Ankara veya İzmir ama semtine göre değişir... İstanbul'da ise varoş yerlerde o paraya kiralık yer bulursun itin kopuğun olduğu yerler tavsiye etmem... 2+1 yerler bizde 2500 TL'den başlıyor masrafsız daireler...

0|0
    0|0
  • Tek mi kalcan panpa

0|0
    0|0
  • Nasıl bir ortam istiyorsunki? Büyükşehir mi? Deniz kenarı mı? Biraz detay vermelisin

0|0
    0|0
  • 1300 kira ile seni aya bile yerlestiririm. Www.iclikdonevimekon.com

0|0
    0|0
  • 1300 tl kıra verebılıyosan sen her yerde masrafsız yasarsın :D

0|0
    0|0
  • İzmir güzeldir. Bekleriz

0|0
    0|0
  • sehir alternatiflerin neler? turkiyede her sehirde yasarsin o kirayla

0|0
    0|0
  • Rahat derken.

0|0
    0|0
  • Samsunda denize 50 metre evlerin kirasi 800 -1200 arasi degisiyor

0|0
    0|0
  • 1300 lira kiraya verceeksen gel beraber yaşayakxd

0|0
    0|0
  • Beraber tutabiliriz aslında not ev arkadaşı kardeş gibidir.

0|0
    0|0
  • 1300 lira kira verebilirsen her yerde yaşarsın.

0|0
    0|0
  • Yarı ücrete benim ewde kalabilirsin

0|0
    0|0
  • İzmirde

0|0
    0|0
  • istediğin yerde yaşa banane...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Rahat yaşam istiyorsan kalabalık şehirler bu konuda başarısız.

0|0
    0|0
  • 6sene sonrası için biraz abartmıyor musun?

0|0
    0|0
    • hayır ona göre paramı denkelştirecegim tatlım ben burda herşeyi detaylı anlatmadım

• İstanbul'da o paraya zor

0|0
    0|0
  • Mersin 😃

0|0
    0|0
  • Ankara .

0|0
    0|0
Yükleniyor...