Sizin fakir cocuklariniz imam hatiplere, bizim elit cocuklarimiz kolejlere layik degil mi sizce de sevgili kullarim?

İmam hatipci dini bütün siyasilerimiz imam hatipleri yere göge sigdiramazken kendi cocuklarini neden imam hatiplerde degil de özel kolejlerde okutuyor sizce?

Güncellemeler:
sorum ragbet görmedi panpalar napsam ki @KizlarSoruyor'a rica edip "cehape ikna odalarinda zulm etti türbanli bacilarima " diye soruyu mu degistirsem?
Türkce ezan zulmunu de es gecmemek lazim tabi.
hatta camilere ayakkabiyla girdiler, zamaninda da ahira cevirdiler diye mi degissem?
biliyorsunuz k. kilicdaroglu alevidir vs?
kabatad fentezilerini mi güncellesem?

1|2
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bence hemen her konudaki sorun burada da söz konusu.
    Milletçe ikiyüzlü ve ahlaksızız.
    Dincimiz de, Kemalistimiz de, Sağcımız da, Solcumuz da, Liberalimiz de "ikiyüzlü ve ahlaksız"
    Sorun siyasi fraksiyon, dini inanış falan değil, sorun bu fraksiyonları temsil eden bizlerin hastalıklı olması, ikiyüzlü olması...

4|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İmam Hatipler "birey" değil "koyun" yetiştiriyor da ondan.. Hatta sığır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kullarım falan sjsjsjs xd

http://i.hizliresim.com/Lod88V.jpg

2|0
    0|0
  • fedakar insanlar. imamhatip gibi kutsal okulların kontenjanları dolmasın, halkımız çocuklarını gönderebilsin diye kendi çocuklarını kolejlere yollayıp geleceklerini karartıyolar. koca yürekli insanlar...

1|0
    0|0
  • Neden aklıma şu şarkıyı getiriyorlar..

https://m.youtube.com/watch?v=U5a78N1SoAo

1|1
    0|0
  • Biz buna halk arasında dinci ikiyüzlülüğü diyoruz

1|0
    0|0
  • Cunku haysiyetsizler. Onursuzlar

1|0
    0|0
  • Çünkü imam hatipten bir bok çıkmadığının farkındalar. İstisnalar mevcut ama genel olarak durum bu.

0|1
    0|0
  • Haklısın ama camiyi silah deposu olarak kullananlara da deginseydin

0|0
    0|0
    • kimmis onlar?

• konuyla alakasi nedir bunun tam olarak? ve degineceksek sadece silah deposuna cevirenleri degil, tecavüz tacizhaneye cevirenlere de deginelim. cami imaminin camiye gelen cocuklara yaptigi taciz pkk camiyi silah deposuna cevirdi haberi kadar ses getirmiyor ülkede resmen.(:

• Lütfen k. rt

0|0
    0|0
    • rassismus ist keine meinung, sondern ein verbrechen.
      amen.

Kızlar Ne Diyor 3

• İnanır mısın kopuk, ben yöneticilerimizin müslüman olduğuna inanmıyorum. Onların tek dini para. Toplumun en zayıf noktası ne, din iman. Bunu yakalamışlar ve nabza göre şerbet veriyorlar. Allah peygamber diye sayıklayıp din ile alakası olmayan ikiyüzlü insansı hepsi.

3|1
    0|0
    • neden müslüman 4 4lük mü oluyor ki? ya da cok vicdanli dürüst vs?

• İnanç başkasına zararı dokunmadıkça özgürdür zaten. Misal bir müslim ramazanda oruç tutmakta özgürdür, ama gelip bana "ramazandayız yiyip içme açılma saygı göster vs" derse orda sıkıntı vardır işte. Aynı fikirde olduğumuzu düşünüyorum.

• ayni fikirdeyiz.(:

• Aksine tayyipin filan hep imam hatipte okumuş öyle hatırlıyorum

0|0
    0|0
    • türban yasagi vardi ozaman.

• birileri sahiden. sen eger ülkede olan biten ile alakali zkmden asagi kasimpass diyorsan o senin fikrindir.

• Evet öyle diyorum artık.

• Herşye yeterince açık, görmek istemiyorlar. Bunlara bir şey anlatamazsın. Onlar sürekli savunacak bir şeyler bulurlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...