Turkısh Airlines'in tüm başarılarının arkasında sizce kim var?

Malumunuz Turkısh Airlines son zamanlarda inanılmaz reklamlar yapmakta, dünyaca ünlü takımlara, dünyaca ünlü isimleri reklamlarında oynatıyor. Avrupa'da sayılı havayolları arasında. Ve yine bildiğiniz üzere Batman vs Superman filmine sponsor olmuştu. Bunlar az uz şeyler değil. Sizce bu kadar iyi bir şekilde büyümenin arkasında kim ya da kimler vardır?

0|1
4|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Temel Kotil
    Hamdi Topçu ve ekibi.
    Güzel işler çıkarıyorlar bence.
    Tr, normalde bir çok alanda %1 paya sahiptir küresel ölçekte. Ama hava trafiğinde bu pay %2. Yani iki katı. Ortada bir başarınin olduğu gerçek. Umarım daim olur bu başarı...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 16

• Yönetim kurulunun ticari zekası var tabiki de.. Öncelikle Temel Kotil beyfendi gerçekten işini bilen birisi.

0|1
    0|0
  • çok eskiden olması gerekirdiler atatürk bile yurt dışında sponsorluklar sergilemiş türk ismini yaşatmış

0|1
    0|0
  • hehe başarılı dünyadan haberiniz yok sizin thy zararda al sana bir kaynak

www.airporthaber.com/.../...osuna-zarar-yazdi.html

0|1
    0|0
  • Surekli zararda ne basarisi

0|2
    0|0
  • kesin illuminati...

0|1
    0|0
  • Valla bilmem ki :) (R. T. E)

0|1
    0|0
  • Yurtdışı için özellikle çok iyi reklam projeleri yaptılar. Önemli yerler ile sponsorluk anlaşması yaptılar. Kolay işler değil tabi. En popüler olay, kişilerden vs yararlandılar daha çabuk yayıldı dünyaya.

0|1
    0|0
    • Yorumlarda şunu göremeyen dangalaklar var. Ne büyümesi, ne zararı ulan insanların bu kadar bidon kafalı olduğuna inanmazdım. Senden bir kaç tane daha lazım buralara. :)

• Türkiye Cumhuriyeti Devleti var diye biliyorum :D

0|1
    0|0
  • Thy yi kullananlar

0|1
    0|0
  • Daha fazla saklamaya gerek yok ben varım

0|1
    0|0
  • rusvet ve kara para

0|1
    0|0