Bir işi yaptırabilecek konumda olmanıza rağmen işi yapan kişiye yardım eder misiniz? Yoksa komut verip yaptırır mısınız?

Örneğin yapılacak fiziken yorucu bir iş var ve sizde bunu isterseniz komut verip yaptırtabilirsiniz. Müsait olsanız yorucu olmasına aldırış etmeden yardım eder miydiniz? Yoksa komut verir yaptırırım mı dersiniz?

Komut vermek ego tatmini değil mi çoğu zaman. İnsanların gözündeki imajını düşünerek aslında olmadığı biri gibi hareket ediyormuşcasına.

ya da birilerininde yaptırması gerek diyenler olabilir.

Müsait olupta yardım etmemek bu onun işi demek, sanki 'benim kendi fikirlerim yok ben başkalarının dayattığı düşüncelere göre hareket ederim' demek gibi geliyo bana. Dışarıdan nasıl göründüğüne göre yaşayan biri olmak çok saçma değil mi. Karizma mı çizilir çantada keklik mi görülür yani.

Güncellemeler:
..
...

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bizim fırınımız var. Ramazan da iş çok yoğun olur. Baktım ustalar işçiler yetiştiremiyor sıvadım kollarımı ramazan pidesi yaptım.. valla hiç de gocunmam. Kimse kimseden üstün değil bu dünyada.

0|1
    0|0
    • Çok haklısın seninle aynı fikirdeyim ama sizin kendi yeriniz ve bu yaptığın onların işlerine olan aidiyet duygularını güçlendirir. Fakat ofis ortamında veya seni diğer insanların görebildiği bir ortamda yaptırmadığın zaman sanki yönetim vasfı eksikliği gibi bir durum oluşuyo bunu üst yönetime götürecek olan yalakalar vs durumlar var

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Yardım edebileceğim bir şeyse yardım ederim. Komut verip yaptırmak pek bana göre değil.

0|1
    0|0
    • Katılıyorum sana, bende komut vermeyi sevmem ama bazı insanlara komut vermek gerekebiliyo istemesende. Komut vermeyip işe yardım edince bu sefer nasılsa bu saf yardım eder diye düşünebilirler bide

• Yardım ederiimm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...